gebe
  1. selen_a

selen_a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

O belirti bu belirtimi acaba:)

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında selen_a tarafından paylaşıldı.

Selam herkese. bende 5 aydır bebek bekliyorum ama heray sonu hüsrana uğruyorum, folik asit içmekten içimde folik patlaması yaşayacaktım. artık bıraktım içmiyorum ne kadar düşünmeyeceğim desemde rüyalarımda bile artık bebekler var. son reglimi 7 eylülde olmuştum son 1 haftadır cevremedekilerin dediğine göre göbeğimde büyüme var normalde zayıfım ama göbek durumun mevcut, heralde hamilelik hemen göbek yapmaz:) ben yormak istemedim ama son bikac gündür de göğüslerimde ağrı,sızlama,yanma herneyse ve sertlik var, yine umutlanmamak için söz vermiştim bu ay ama yine umutlandımmmmmm, regli olmama 6 gün var gelde bekle gecsin 6 gün :(
    siz ne kadar düşünmek istemesenizde çevre baskısı size düşündürüyor:)

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    cnm inşhl hayırlısıyla sende anne olursun olmasanda üzülme herşeyde vardır bi hayır bukadar kafana takıp piskolojini bozma inşlh hayırlı haberlerini alırız Rabbim gönlünden ne geçiyosa hayırlısıyla sana nasip etsin sağlıcakla kal....

3. selen_a

selen_a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok canım çok tşk ederim, inşallah Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı bebekler versin:)

4. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah hamilesinder canım, ilk zamanlar gaz falan yapıyor biraz şişkinlik olabilir göbüşünde yani... :)

5. selen_a

selen_a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aay ayyy inşallah canım ya :))

6. narağacı

narağacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Umarım gebesindir selen_a! İlaç kullanmayı bırakman bile herşeyi oluruna bırakmanın bir işaretidir. Zaten bebişlerde hep oluruna bıraktığın zaman gelirler :dil: Umarım sana süpriz yapıp ay sonu ben burdayım diye haykırır!!

7. selen_a

selen_a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar çok tşk ederim, inşallaaaaaaaaaaaah bu sefer olur :)

O belirti bu belirtimi acaba:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O mu Bu mu?

O mu Bu mu?

Hangisini tercih edersin? İki seçenek, bir seçim... Başlıyorum... Antalya mı Bodrum mu?
  2. Bu onun son isteğiydi...

Bu onun son isteğiydi...

Bu onun son isteğiydi... Lorraine Fleming adlı anne, oğlunu evlendirirken birçok anneden daha üzgündü, çünkü bu 8 yaşındaki oğlunun ölmeden önceki son dileğiydi. 4 yıldır lösemi hastası olan Reece'in ailesi, hastalığı boyunca, yaşamak istediği birçok şeyi ailesi ona yaşattı. Son sırada ise yakın arkadaşı olan ve ilerde onunla evleneceğini söylediği Elleanor'la evlenmek vardı. Bu hayali...
  3. o yasak bu yasak

o yasak bu yasak

Derste konuşmak yasak, Ağzımızımı bantlasak. Yemek yemek yasak, Midemize kilitmi taksak. Sınıfta kalmak yasak, Okuyup inekmi olsak. O yasak bu yasak, Vallahi arkadaşlar, Şu okuldan, BİR MENZUN OLSAK
  4. O + Bu = ŞU =)))

O + Bu = ŞU =)))

Hahaha :D
  5. Bebeğinizde bu belirtiler varsa Dikkat!

Bebeğinizde bu belirtiler varsa Dikkat!

bebek,bebek sağlığı,hastalıkları,nasıl tedavi edilmeli,hangi durumda doktoru aramalıyız,bebeklerde hastalıklar,aşı,bebek sağlığında bilmemiz gerekenler. Sağlıklı bir bebek hastalandığında panik yapmaya gerek yoktur. Ancak doktora ne zaman gideceğinizi bilmeniz önemli. Mayo Clinic'te yer alan habere göre, her anne baba bebeğinin sağlıklı olmasını ister, fakat ara sıra olan...

Sayfayı Paylaş