gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

O bir "Anne"

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Var mısın yok musun yarışmasında ilk kez karşımıza çıkan halk tarafından sevilen beğenilen kişi Nursel Ergin çocukluğunu yetimhanede geçirdiği için hikayesi ilede yüreklerimizi burkmuştu... haberimizde bir "Anne" nin yavrusu için neler yapabileceğini sorduğumuz güzel insan Nursel bakalım neler demiş.....

'ANNEMLE GÖRÜŞMÜYORUZ!'
    'VAR MISIN YOK MUSUN?' DA YARIŞIRKEN BİR ANDA TÜM TÜRKİYE'NİN TANIDIĞI BİR İSİM HALİNE GELEN NURSEL ERGİN, KATILDIĞI PROGRAMDA ANNESİ İLE OLAN DİYOLOĞUNU ANLATTI....

Medyatik programında 'Yıllardır düşlerinde yaşattığın anne ile 24 yıl sonra karşılaştığın gerçeği arasında fark var mıydı?' sorusunu Nursel Ergin, 'Tarifi çok zor bir durum. 24 yıl sonra karşılaştık. Hayal kırıklığına uğramadım, çok iyi bir insan, saygı duyuyorum. Görüştüğümüzde anladım ki, kalbimin temizliğini annemden almışım. Şu anda görüşmüyoruz. Bu benim için tuhaf bir şey, galiba kızgınım. Ben yarışmayla birlikte kendimi kandırmayı bıraktığımı fark ettim, kendimle ilk kez yüzleştim. Bastırmaya çalıştığım bir çok şey su yüzüne çıktı' diye yanıtladı.

NURSEL ERGİN: TÜM ORGANLARIM ÇOCUĞUMA FEDA OLSUN

Yüksel Aytuğ'un 'Umut' filminin konusu üzerine konuşulurken sorduğu 'Çocuğunuz için can vermek mi, yoksa can almak mı daha zordur. Sadece iki seçeneğiniz kalsaydı, can mı alırdınız, can mı verirdiniz?' sorusu üzerine Nursel Ergin, 'Bu benim de çok sık düşündüğüm bir konu, onu öyle görmektense ölürüm, bütün organlarım çocuğuma feda olsun. Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın, ama ben çok değer verdiğim biri için de aynı fedakarlığı yapabilirim' diye yanıt verdi.

O bir "Anne" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayvanda olsa oda bir Anne...

Hayvanda olsa oda bir Anne...

ölü kedi Bir otomobilin altında kalan yavru kedi, annesinin yanında ölür. Anne kedi ise yavrusunun yanına giderek uzun süre çaresizce miyavlar. Ölen yavrusunun yanından ayrılmayarak onu yalayan anne kedinin bu hali, yoldan geçen insanları da duygulandırır.
  2. anneme boncuklu oya

anneme boncuklu oya

pullu boncuklu oyalar yaprak pullu oya örnekleri yaprak boncuklu oya örnekleri modelleri
  3. O bir anne

O bir anne

ekranların sevilen yüzü Derya Baykal ekran karşısında şok bir haber aldı ve göz yaşlarına boğuldu........ CANLI YAYIN ÖNCESİ ÜZÜCÜ HABER TİYATRO SANATÇISI DERYA BAYKAL, MEDYATİK PROGRAMININ CANLI YAYININDAN HEMEN ÖNCE ALDIĞI BİR HABERLE ÇOK ÜZÜLDÜ.... Baykal, Amerika'da bulunan kızının hastaneye kaldırıldığını ve apandisitinde sorun olduğunu belirtti.Baykal, 'Anne olunca bir şeyleri...
  4. O kanserli bir anne

O kanserli bir anne

nil molinas mandel muayenehane sevil bavbek muayenehane mahmut müslümanoğlu mahmut müslümanoğlu nasıl bir doktor Arkadaşlar bu bir annenin kanseri öğrenme aşamasını ve hastalığa bakış açısı hakkında röportajdır. Buradaki anneyi belki aranızda tanıyanlar olacaktır.. Kendimde böyle bir tehlike atlattığım için duygulanarak okudum. Hala gözlerim dolu.. Allahım hiçbirimize yaşatmasın.. 1989’da...

Sayfayı Paylaş