gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

O Bir Diva

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü sanatçılarımızdan olan Diva lakaplı Bülent Ersoy kriz hakkında sert tavırlı bu konuda sanat çalışmnalrından ödün vermeyen Diva bakalım nasıl açıklamalar yapmış haberimizde....

KRİZ BÜLENT ERSOY'U TEĞET GEÇTİ!
    DİVA KONSER FİYATLARINDA İNDİRİM İSTEYENLERİ GERİ ÇEVİRİYOR..

BÜLENT Ersoy ekonomik kriz karşısında ‘bana mısın’ demiyor. Ersoy, konser fiyatı konusunda indirim isteyenleri, “Ben mağazamıyım ki indirim yapayım. Ben prensipli kadınım. Bu tarz taleplerle bana gelmeyin” diyerek reddediyor.
    Diva bu kuralını önümüzdeki günlerde Almanya'da vereceği konser için de bozmadı.

STUTTGART’ta SKY Palace adlı mekanda sahneye çıkacak olan Bülent Ersoy, 1.5 saatlik konser için 40 bin Euro ücret aldı. Öte yandan konser dışında evinden çıkmayan Diva , 2009’da beyaz ten moda olduğu için artık solaryuma da girmeme kararı aldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: O Bir Diva
    Valla bu devirde en iyi parayı sanatçılar götürüyor:DBen tam bir bülent ersoy hayranıyım böyle bir sese feda olsun paralar:)

O Bir Diva konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. o da bir çocuktu

o da bir çocuktu

http://www.youtube.com/watch?v=DeIDjrujIkw
  2. O bir "Anne"

O bir "Anne"

Var mısın yok musun yarışmasında ilk kez karşımıza çıkan halk tarafından sevilen beğenilen kişi Nursel Ergin çocukluğunu yetimhanede geçirdiği için hikayesi ilede yüreklerimizi burkmuştu... haberimizde bir "Anne" nin yavrusu için neler yapabileceğini sorduğumuz güzel insan Nursel bakalım neler demiş..... 'ANNEMLE GÖRÜŞMÜYORUZ!' 'VAR MISIN YOK MUSUN?' DA YARIŞIRKEN BİR ANDA TÜM...
  3. O kanserli bir anne

O kanserli bir anne

nil molinas mandel muayenehane sevil bavbek muayenehane mahmut müslümanoğlu mahmut müslümanoğlu nasıl bir doktor Arkadaşlar bu bir annenin kanseri öğrenme aşamasını ve hastalığa bakış açısı hakkında röportajdır. Buradaki anneyi belki aranızda tanıyanlar olacaktır.. Kendimde böyle bir tehlike atlattığım için duygulanarak okudum. Hala gözlerim dolu.. Allahım hiçbirimize yaşatmasın.. 1989’da...
  4. O sadece bir çocuk

O sadece bir çocuk

O sadece bir çocuk.... Çocuk yetiştirmek zor zanaat. Büyüdükçe sorumlulukları artıyor, en zor zannedilen zamanların aslında en kolayları olduğunu anlıyorsunuz. İşte size çocuğumuzla iletişim kurarken yaptığımız hataları anlatan küçük bir hikaye... Kimbilir belki yarın bizler de bir şeyleri değiştirebiliriz çocuğumuzla olan ilişkimizde... Dinle oğlum: Bunları sen küçük ellerinden biri...
  5. Değişik bir oda tasarımı

Değişik bir oda tasarımı

Şık oda tasarımı Yaratıcı oda dekorasyonu Yaratıcı bir eve sahip olmak istiyorsanız bu küçük evler için ideal olan oda dekorasyonunu evinize uygulayabilirsiniz. Genç odası dekorasyonu için farklı ama göze hoş gelen bir dekorasyon olacaktır.

Sayfayı Paylaş