gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

O + Bu = ŞU =)))

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG]

Hahaha :D

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

hahaha hahaha süpersin ya ama en komigi bush ile ayakkabi boyasi hahaha bayildim ya

3. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Beğenmene sevindim canım...:)

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    komikmiş sağol paylaşım için

O + Bu = ŞU =))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O mu Bu mu?

O mu Bu mu?

Hangisini tercih edersin? İki seçenek, bir seçim... Başlıyorum... Antalya mı Bodrum mu?
  2. Bülent Ortaçgil - Bu Şu Hiç Durmaz

Bülent Ortaçgil - Bu Şu Hiç Durmaz

ar gibi örttün üstümü içimde tüm çiçekler birer birer titrediler uykusuzluğundan bellı kafanda birikintiler teker teker döküldüler sen hep kendine önlemler aldın ben kendime yasaklar koydum önümüzde barajlar var bu şu hiç durmaz yaşamak dopdoluydu akan pınarlar gibi inanmayanlar beklediler umutlarını borç verdin cebinde hiç kalmadı dostların anlamadılar sen hep...
  3. Bu onun son isteğiydi...

Bu onun son isteğiydi...

Bu onun son isteğiydi... Lorraine Fleming adlı anne, oğlunu evlendirirken birçok anneden daha üzgündü, çünkü bu 8 yaşındaki oğlunun ölmeden önceki son dileğiydi. 4 yıldır lösemi hastası olan Reece'in ailesi, hastalığı boyunca, yaşamak istediği birçok şeyi ailesi ona yaşattı. Son sırada ise yakın arkadaşı olan ve ilerde onunla evleneceğini söylediği Elleanor'la evlenmek vardı. Bu hayali...
  4. o yasak bu yasak

o yasak bu yasak

Derste konuşmak yasak, Ağzımızımı bantlasak. Yemek yemek yasak, Midemize kilitmi taksak. Sınıfta kalmak yasak, Okuyup inekmi olsak. O yasak bu yasak, Vallahi arkadaşlar, Şu okuldan, BİR MENZUN OLSAK
  5. O belirti bu belirtimi acaba:)

O belirti bu belirtimi acaba:)

Selam herkese. bende 5 aydır bebek bekliyorum ama heray sonu hüsrana uğruyorum, folik asit içmekten içimde folik patlaması yaşayacaktım. artık bıraktım içmiyorum ne kadar düşünmeyeceğim desemde rüyalarımda bile artık bebekler var. son reglimi 7 eylülde olmuştum son 1 haftadır cevremedekilerin dediğine göre göbeğimde büyüme var normalde zayıfım ama göbek durumun mevcut, heralde hamilelik hemen...

Sayfayı Paylaş