gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

O da hamile!!!

Konu, 'Magazin' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Ünlüler kervanindan bir hamile haberi daha var :D kim mi ? Tüm dünyada taninan ve 4. bebeklerini bekliyen cifti asagida acikliyoruz....

Victoria Beckham hamile
    Victoria ve David Beckham çifti dördüncü bebeklerini beklediklerini duyurdu.

Geçtiğimiz hafta Vogue dergisiyle yaptığı röportajında Victoria, şu an olmasa da ileriki bir zamanda başka bir çocuk daha isteyebileceğini ama bebeğin kız olma ihtimalinin de düşük olduğunu söylemişti.

35 yaşındaki David Beckham Pazar günü Facebook'da bir mesaj yayınlayarak hamileliği doğruladı ve bebeğin yaz aylarında geleceğini duyurdu.

2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    hayırlısı olsun

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    hayırlı uğurlu olsun ne diim

4. nawal

nawal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cok yakıstırdıgım birr cifttt

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

maşalllahhh yaaa tebrıkkk ederımmm bu çiftii

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Valla helal olsun diyorum kim der 4 çocuk annesi diye birçok bekar hatta çocuk doğurmamış bayandan çok daha muhteşem bir fiziğe sahip.Şimdiden bebişleri hayırlı olsun sağlıklı sıhhatli gelmesi dileğiyle...

7. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı olsun sag salim kavusurlar bebeklerine inş..

8. ilter

ilter Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    18
  9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Tebrikler Victoria izindeyim :D Çocukta yaparım kariyerde :D

O da hamile!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. o da bir çocuktu

o da bir çocuktu

http://www.youtube.com/watch?v=DeIDjrujIkw
  2. Sezen Aksu - O-Kudum-Da

Sezen Aksu - O-Kudum-Da

Tozu, dumanı, romanı O-kudum-da Azı, çoğu, zoru, yalanı O-kudum-da Mazlumu zorlayanı O-kudum-da Mücrimi pohpohlayanı O-kudum-da Gördüm papazını faydasız köyün Gördüm acı su kurnazını O-kudum-da Bilgiyi saymazını O-kudum-da Yeniliğe aymazını Sarı liraya, ete, kemiğe, şana şöhrete doymazını O-kudum-da Çamurda kaymazını O-kudum-da Ateşte yanmazını Köleliği, beyliği, hanlığı Adam gibi adamlığı...
  3. Webcam açtınız O da Nee

Webcam açtınız O da Nee

Şimdi geldik fasülyenin faydalarına, bir erkek bir yerden buldu bir kız ekledi msn e konuşma basladı iyice etkilenmeye basladı beyfendi şimdi cok merak ediyo kızı başladı yalvarmaya ya ben seni çok merak ettim falan filan kızı tavlıyor kamerayı açtırıyor o da ne zonk diye kaldı ekranda kız çirkin degilde bakımsız diyelim hadi topla şimdi tüm söylediğin şeyleri kız tav oldu iştte bu...
  4. selülit mi o da neymişş

selülit mi o da neymişş

Günde Selülitlerden Kurtulun! &nbsp Prof. Dr. Ahmet Maranki Selülit giderici masaj yağı önerdi. Ahmet Maranki bu yağ karışımı ile selülitli bölgeler 7 gün masaj yapıldığında selülitleri giderdiğini söyledi. Selülit için masaj yağı::ang: • Biberiye yağı • Kekik yağı • badem yağı • buğday yağı Uygulama: Eşit miktarda Biberiye ve kekik yağını ve bu yağların yakıcı etkisini...
  5. Babalar da "Hamile" Kalıyor !

Babalar da "Hamile" Kalıyor !

hamile yapma oyunları hamile yapma oyunu Aaaa ne güzel dediğinizi duyar gibiyim hanımlar.Ama yorum yapmadan önce bi yazıyı okuyun derim :D Evet, yanlış okumadınız. Erkekler de kadınlar gibi hamile kalabiliyor. Nasıl mı? Çünkü ´hamilelik´ sadece vücut da değil, beyinde de yaşanıyor! Bu nedenle erkekler de eşleri gibi heyecanlanıyor ve endişeleniyorlar. Babanın çocukla ilgili düşünceleri...

Sayfayı Paylaş