gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

O dağların arkasına saklansan ne olur

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Zaman hep senin yanında Sıcak bir donukluk kanında Onunla gelmiştin bana
    Gözlerin hep uzaklarda
    İlk kez gibi buluştunuz
    Son kez gibi seviştiniz
    Sen istersen sonu gelir
    Hyatına bir yön verir
    Farklı rüyalar gibi
    Farklı dünyalar gibi
    Mutsuzluğun ortasındasın
    Ne yapsan da kurtulamazsın
    Delirdi sen gittin diye
    Bana ağladı , sordu yine
    Cevapları hiç bulamadın
    Neden, nasıl soramadın
    Gerçeklerin arkasında
    Çelişkiler var sonunda

O dağların arkasına saklansan ne olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alpay - Dağların Arkasında Yar

Alpay - Dağların Arkasında Yar

sensiz içiyorum bu akşam,sensiz içiyorum. iki kadeh koydum masama, biri senin için,biri benim için, bir ondan bir bundan içiyorum.. seni çok seviyorum.. resmine her baktığımda, sevdiğim ah içim açıyor, varşın açısın içim, ben seni çok seviyorum. seninle gelen tüm açılara buyrun hoşgeldiniz diyorum. dağların arkasında yar önündeyse ayrılık war...
  2. Düşüncelerin neyse, hayatında o olur

Düşüncelerin neyse, hayatında o olur

düşüncelerin gücü, hayatın yönü ve dahası burada arkadaşlar. "Olumlu düşün, olumlu sonuçlar al" vb. gibi bir çok söz duymuşuzdur. Cidden de öyle Melek'lerim... Düşüncelerimiz ne ise hayatımızda öyle yön buluyor. İnanmıyor sanız; buyrun lütfen Melek'ler:) Düşüncelerin neyse hayatın da odur Birçok kişisel gelişim kitabı, “Düşüncenin Gücü”, “Olumlu Düşünmenin Gücü”, “Olumlu...
  3. Kim, neye layıksa 'o' olur

Kim, neye layıksa 'o' olur

kim, layik olmak, o, tercih, basari konularini incelemektesiniz Merhaba Melekler, Tercihlerini, önceden planlayanlar başarılı olur. Tercihlerini en kötü planlayanlarla planlamayanlar arasında dahi fark vardır. Çünkü bütün başarısızlıkların ve kötü sonuçların ortaya çıkmasına, kişilerin başlarına gelen hadiselere “hazırlıksız” yakalanmaları sebep olmuştur. Zira tercihlerini yapmak...
  4. Ne olmayı düşünürsen o olursun

Ne olmayı düşünürsen o olursun

NE OLMAYI DÜŞÜNÜRSEN O OLURSUN Bir zamanlar, büyük bir dağın tepesinde bir kartal yuva yapmış. Bir süre sonra kartalın, dört adet yumurtası olmuş. Yumurtalar henüz kuluçka dönemlerindeyken dağda bir deprem olmuş. Kartalın yuvasındaki dört yumurtadan biri, depremin şiddetiyle yuvadan düşüp, dağın tepesinden yuvarlana yuvarlana vadideki bir çiftliğe dek ulaşmış. Bu çiftlik, bir tavuk...
  5. Diz arkasında ağrı ve sertlik

Diz arkasında ağrı ve sertlik

Diz arkasındaki kitle farklı nedenlerden kaynaklanabilir. Bu kitle kişide çirkin bir görünüm oluşturabilir, dizin hareketlerini sınırlayabilir yada rahatsızlık hissi oluşturabilir. Baker kisti sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Bu tür kistler sinoviyal sıvının -eklem boşluklarının içerisinde yer alan sıvı- birikmesi sonucu oluşur ve diz arkasında çıkıntı ve şişlik hissetmenize neden olur....

Sayfayı Paylaş