gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

o ekran koruyucu salak :)))

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: o ekran koruyucu salak :)))

:hhh: :hhh: Ellerine sağlık canım ya, güzeldi...

o ekran koruyucu salak :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş koruyucu

Güneş koruyucu

güneş koruyucuları güneş koruyucu nemlendirici koruyuculu nemlendirici koruyuculu fondoten koruyucu fondoten Yanlış: "Güneş koruyucu kullanmama gerek yok. Bütün gün içerideyim." Doğru: Emin misiniz? UVA ışınlarının arabaların pencerelerinden, binalardan ve hatta uçaklardan kolaylıkla geçebildiğini hatırlayın... Zamanınızın büyük çoğunluğu arabanın içinde, ofisinizdeki pencerenin...
  2. Koruyucu bakım

Koruyucu bakım

Koruyucu bakım Buzdolaplarının verimli kullanılmasında düzenli bakım esastır. Düzenli bakım programı sistemin verimliliğini arttıracak ve aletin ömrünü uzatacaktır. Örneğin, serpantinler aylık olarak metalik olmayan bir fırça ile temizlenmeli, otomatik defrost yılda bir servis elemanına ayarlatılmalı ve kapıların açık pozisyondan otomatik olarak kapanması için seviye ayarı yapılmalıdır.
  3. Kenan Doğulu-Salak

Kenan Doğulu-Salak

Salak Full konsantre hallerin Bütün gün konun benim Gözlerin bana dönmüş senin Garip garip bakmasın bana İyisimi git paşa paşa Taksini çağırdım sana En geç şubat 30 ya da Çıkmaz ayın cumasına Merak etme döncem ben sana Tarzlarımız farklı bizim Bilmem daha ne söyleyeyim Meşguliyet verme sen bana Salak salak Başka işle uğraş benle uğraşma Salak salak Fazla meraktan bela gelir başa Salak salak...
  4. Tolga Karel ''Salak''

Tolga Karel ''Salak''

tolga karel, salak, şarkı sözleri, nedir, bestesi, ile ilgili bilgiler burada melekler SALAK Bıraksaydın da bir nefes alsaydım Ansaydım anımsasaydım bitmesine rağmen Sorsaydın ama sorgulamasaydın Belki de çok zordu beni olduğu gibi kabul etmek Aslında bak buldun daha ne istiyordun hayattan Her türlü faydalanabilirdin aslında bu salaktan İnan üzülmedim kırılmadım aslında senden bana...
  5. Salak Komik Sözler

Salak Komik Sözler

salak komik sözler salak komik sözler kısa 2012 salak komik sözler facebook Salak komik sözleri bilirsiniz " dambaşında saksağan vur beline kazmayı " bunların en bilindikleridir meleklerim. Pekiii bilmediğiniz daha ne salak saçma sözler olabilir ki dimi :D:D Efenim araştırdık taraştırdık copy ledik ve sizler için harbi salak saçma sözler bulduk. Sakın kullanmayın :D:D :dede: -...

Sayfayı Paylaş