gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

o geLmeden kaLdırmayın cenazemi.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

o gelmeden kaldırmayın cenazemi bırakın soğusun cesedim o gelmeden kaldirmayin cenazemi kaldırmayın bırakın
    O geLmeden kaLdırmayın cenazemi! Bırakın sogusun cesedim.. Ben canımdan çook sevdim, kim biLir? BeLki oda sevmiştir.. Bırakın, örtmeyin yüzümü! Son kez geLsin görsün beni.. Duymasın pişmanLık, üzüLmesin.. Soğuk eLLerimi avuçLarına aLsın.. Susturmayın, ağLasın! Onun gözyaşLarı damLasın üzerime! Kendi eLLeriyLe koysun beni kefene.. Ve son defa fısıLdasın kuLagıma;
    Seni Çok Seviyorum Bitanem, N'oLur KaLk! diye..

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık güzeldi

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    :uhu: :uhu: :uhu: :uhu: :uhu:

Paylasitigin icin cok tskler Gül Hanim gercekten duygu yüklü bir yazi, okurken bir tuhaf oldum

5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    emegine saglık cok begendim

o geLmeden kaLdırmayın cenazemi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. liderin Cenazesinden...

liderin Cenazesinden...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yalın - Gelme

Yalın - Gelme

duydumki cok pismanmissin gecen gözyasiyla dolmus sana deli gibi asikken tükettigin bu kalbe yan seni cok sevmistim inan sana gözü gibi bakarken kaybettigin askina yan seni canim bilmistim inan gelme bunca yilin ardindan dönme yeniden baslayamam son sözün hala rüyalarimda kalbim yorgun artik dayanamam yeniden baslamaya dönüsü yokki her hatadan gözlerde bitmisse yürekte aranmaz inan...
  3. Gelme sakin!!!

Gelme sakin!!!

forumsaati.net
  4. cenazeyi götürüyorlardı...

cenazeyi götürüyorlardı...

benimde acayip bir fikrim geldi meleklerim canlarım benim.. bir siir paylaşıyoruz ve o şiiri yorumluyoruz anafikirini buluyoruz yani ilk ben başlıyorum işte şiirim; cenazeyi götürüyorlardı uzaklara ellerin üzerinde melekleri görebiliyordum ve inerlerken yeryüzüne ben neredeydim peki ne zamandır ordaydım en kırmızı rüzgarlarında dağların serin ve anlamsız idi ve ben gizledim...
  5. Selma Taran'ın Cenazesinden....

Selma Taran'ın Cenazesinden....

selma taran öldü selma taran öldü mü selma taran vasiyeti selma taran defnedildi 2011 resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz gün tedavi gördüğü kanser hastalığı sebebiyle hayata gözlerini yuman Selma Taran bugün toprağa verildi melekler. Son vasiyetiyle Ali Taran'a affetmediği mesajını veren Selma Taran, bugün sevenlerinin uğurlamasıyla Ulus'ta toprağa verildi. Selma Taran...

Sayfayı Paylaş