gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

O hayat benim dizi konusu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

o hayat benim dizisi,o hayat benim dizi oyuncuları,o hayat benim dizi kadrosu,o hayat benim dizi konusu,o hayat benim dizi özeti o hayat benim dizisi oyuncuları.jpg

O hayat benim dizisinin konusu Mehmet Emir Atahan gençken bir kızı seviyor ve onunla evlenmek istiyor. Ancak babası Yusuf kızı Hasret’i onunla evlendirmek istemiyor. Kızının hamile olduğunu duyunca iyice çılgına dönüp aşık gençleri ayırır. Acımasız adam Mehmet Emir’e kızının öldüğünü söyler. Bu sırada Hasret ve Mehmet Emir’in kızı Bahar doğar ve Yusuf’un yardımcısı İlyas’a evlatlık verilir. İlyas ile karısı Nuran Bahar’ı öz kızları Efsun ile beraber büyütürler. Yıllar geçer. Kızlar büyürler ve genç kızlar olurlar. Bahar’ın dedesi Yusuf bunca yıl çektiği vicdan azabına dayanamaz ve sonunda gidip Mehmet Emir’e gerçekleri söylemeye karar verir. Böylece Bahar hiç hayal edemediği zenginliklerle dolu “o hayat” ın sahibi olacaktır. Fakat işler planlandığı gibi gitmez… O hayat benim dizisinin oyuncuları Bahar – Ezgi Asaroğlu (21 yaşında güzel bir kız. Gerçekte Mehmet Emir Atahan’ın kızıdır. İlyas ve Nuran’a evlatlık verilmiştir. Lokantada çalışıyor.) Bahar rolünde Ezgi Asaroğlu Ateş – Keremcem (Başarılı bir avukat. Önemli iş adamı Mehmet Emir Atahan’ın sağ koludur. Aslında gizli bir sırrı vardır. İntikam peşindedir.) Ateş rolü ile Keremcem Mehmet Emir Atahan - Sinan Albayrak (Başarılı iş adamı. Bahar’ın gerçek babasıdır.) Mehmet Emir Atahan – Sinan Albayrak Efsun - Ceren Moray (Nuran ve İlyas’ın kızı.) Ceren Moray (Efsun) Nuran – Yeşim Ceren Bozoğlu (Bahar’ın üvey annesi. Efsun’un öz annesi.) Nuran – Yeşim Ceren Bozoğlu Tüm oyuncular Oyuncu kadrosunda yer alan tüm isimler: Ezgi Asaroğlu (Bahar) Keremcem (Ateş) Sinan Albayrak (Mehmet Emir Atahan) Ceren Moray (Efsun) Yeşim Ceren Bozoğlu (Nuran) Süleyman Atanısev (İlyas) – İşsiz ve parasız adam. Bahar’ın üvey babası. Efsun’un babası. Ahu Sungur (Hülya) – Mehmet Emir’in kardeşi Ozan Güler (Arda) – Hülya’nın oğlu Şan Bingöl (Alp) – Bahar’ın erkek arkadaşı. Onu Efsun’la aldatıyor. Neslihan Acar (Süreyya) – Bahar’ın çalıştığı lokantanın sahibi Gülsen Tuncer – Ateş’in teyzesi Güzide Arslan (Seçil) – Efsun’un arkadaşı Didem İnselel (Fulya) – Mehmet Emir’in karısı Turgay Aydın (Asım) Nurşim Demir – Mehmet Emir’in annesi Bahar Şahin – Mehmet Emir’in yeğeni. Hülya’nın kızı Birgül Ulusoy (Sakine) – Nuran’ın komşusu Erol Aksoy (Yusuf) – Bahar’ın dedesi. İlk bölümde ölüyor. Şener Savaş – konuk oyuncu Dizinin kadrosu Yapım: Pastel Film Yapımcı: Yaşar İrvül Yönetmeni: Yıldız Hülya Bilban (yeni), Merve Girgin (eski) Senaryo: Ahmet Saatçioğlu – Gül Abus Semerci – Özer Çetinel Senaryo supervizörü: Esin Gök Tema Müzik: Cem Tuncer Müzik: ENC Yapım koordinatörü: Kanat Işık Kurgu: Engin Öztürk Görüntü yönetmeni: Vedat Demir İkinci yönetmen: Semra Avcı (yeni), Şelale Baskıcı (eski) Uygulayıcı yapımcı: Banu Gündoğdu Stil danışmanı: Onur Gürbüz Yardımcı yönetmen: Murat Öztürk Cast direktörü: Selim Bahar Sanat yönetmeni: Burçak Demet Danyal – Ajda Öksüm

2. Arzu 18

Arzu 18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    18
    Peki sonu nasil olucak onuda yazsaydinizzz

O hayat benim dizi konusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizinin konusu

Dizinin konusu

Heybeliada'dan çocukluk arkadaşı olan Şevket ve Rıza dünür olmaya hazırlanmaktadırlar. İki adamın çocukluk ve ilk geçlik yılları birlikte geçmiş ancak yıllar içinde yolları ayrılmıştır. Şevket okumuş savcı olmuş, Rıza ise babasının, dönemin milletvekili Adnan Menderes'e söylediklerinden ve görüşlerinden etkilenmiştir. Bu arada İstanbul'da ve Ankara'da üniversitelerde öğrenci hareketleri...
  2. Keremcem'den Yeni Bir Dizi "O Hayat Benim"

Keremcem'den Yeni Bir Dizi "O Hayat Benim"

keremcem yeni dizisi, o hayat benim dizisi, keremcem o hayat benim Sevgili melekler, şarkıcı Keremcem yeni bir dizi projesiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Merve Girgin'in yönetmenliğini üstlendiği dizide Keremcem'e Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimler eşlik ediyor. Dizi, Ocak sonu ya da Şubat başında Fox TV ekranında olacak.
  3. O Hayat Benim Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

O Hayat Benim Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

o hayat benim dizisi, o hayat benim dizisi konusu, o hayat benim dizi konusu Sevgili melekler, Fox Tv başrollerinde şarkıcı Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun yer alacağı yeni bir diziye start vermeye hazırlanıyor. "O Hayat Benim" adlı dizide Keremcem, yurtdışında okumuş “Efe” adlı holding CEO’sunu, Ezgi Asaroğlu ise bir yandan üniversitede okurken diğer yandan okul harçlığını çıkarmak...
  4. "Benim Adım Gültepe" Dizi Konusu Dikkat Çekiyor!

"Benim Adım Gültepe" Dizi Konusu Dikkat Çekiyor!

benim adım gültepe konusu, benim adım gültepe ne zaman başlıyor, benim adım gültepe oyuncuları Kanal d ekranların da Eylül ayın da başlayacak yepyeni iddialı bir dizi olan "Benim Adım Gültepe" güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çekici konusu ile şimdiden ilgi odağı haline geldi. Yeni sezon da birçok kanalın olduğu gibi kanal d yeni ve iddialı dizilerle geliyor. Daha önce Ayça Bingöl ve...
  5. O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

Romantik Komedi; O Aşk Benim dizisi oyuncuları ve konusu açıklandı. FOX TV’nin yeni dizisi O Aşk Benim’in oyuncu kadrosu ve hikayesi ile birlikte ne zaman başlayacak bilgisi haberimizde… Pastel Film tarafından yapımı üstlenilen dizinin detayları belli olmaya başladı. Yaz sezonu dizileri açıklanmaya başlanırken; yeni romantik komedi türünde olacak O Aşk Benim dizisi şimdiden heyecan...

Sayfayı Paylaş