gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

O Hayat Benim Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

o hayat benim dizisi, o hayat benim dizisi konusu, o hayat benim dizi konusu
    Sevgili melekler, Fox Tv başrollerinde şarkıcı Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun yer alacağı yeni bir diziye start vermeye hazırlanıyor. "O Hayat Benim" adlı dizide Keremcem, yurtdışında okumuş “Efe” adlı holding CEO’sunu, Ezgi Asaroğlu ise bir yandan üniversitede okurken diğer yandan okul harçlığını çıkarmak için pastanede çalışan “Zeynep” olarak kamera karşısına geçecek.
    Dizi, Ocak sonu ya da Şubat başında Fox TV ekranında olacak.

O-Hayat-Benim-Dizisi.jpg

NUTA bunu beğendi.
O Hayat Benim Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim İçin Üzülme Dizisi Senaryosu Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

Benim İçin Üzülme Dizisi Senaryosu Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

benim için üzülme dizisi konusu benim için üzülme konusu Sevgili melekler yeni yayın döneminde atv ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan Mahsun Kırmızıgül'ün çektiği Benim İçin Üzülme dizisi oyuncu kadrosu hakkında sizleri daha önce bilgilendirmiştik. Bu konumuzda ize Benim İçin Üzülme dizisi konusu ile ilgil elimize geçen bilgileri paylaşıyoruz.. :) Yakında televizyon ekranlarında...
  2. Beni Böyle Sev Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Beni Böyle Sev Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; Beni Böyle Sev Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TRT1 'in yepyeni dizisi Beni Böyle Sev 21 Ocak 'ta ilk bölümüyle ekranlara gelecek. İsim babasının Orhan Gencebay olduğu dizi, TRT1 'in tutkunu olacağınız dizilerinden biri olacak gibi görünüyor. Senaryosunu Hakan Haksun’un yazdığı, Cem Tabak’ın yönetmenliğini yaptığı “Beni Böyle Sev” dizisinin...
  3. Benim Hala Umudum Var Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Benim Hala Umudum Var Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu sayfa; Benim Hala Umudum Var Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fox tv yepyeni bir dizinin çalışmalarına başlıyor. Faruk Turgut'un çekeceği dizinin adı Benim Hala Umudum Var olacak. Başrollerinde Gizem Karaca ve Berk Oktay'ın oynayacağı söylenen dizinin konusu ise şöyle... Umut, annesinin zorunlu olarak yürüttüğü evlilik nedeniyle, çıkarcı üvey baba,...
  4. O Hayat Benim Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

O Hayat Benim Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

o hayat benim dizisi, o hayat benim dizi oyuncuları, o hayat benim dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Fox Tv'nin yepyeni dizisi O Hayat Benim yakında başlıyor. Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun başrollerini paylaştıkları dizide yer alacak diğer oyuncular ise şöyle sıralanıyor: Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu, Süleyman Atanısev. Dizi, Ocak sonu ya da Şubat başında Fox TV...
  5. O hayat benim dizi konusu

O hayat benim dizi konusu

o hayat benim dizisi,o hayat benim dizi oyuncuları,o hayat benim dizi kadrosu,o hayat benim dizi konusu,o hayat benim dizi özeti O hayat benim dizisinin konusu Mehmet Emir Atahan gençken bir kızı seviyor ve onunla evlenmek istiyor. Ancak babası Yusuf kızı Hasret’i onunla evlendirmek istemiyor. Kızının hamile olduğunu duyunca iyice çılgına dönüp aşık gençleri ayırır. Acımasız adam Mehmet...

Sayfayı Paylaş