gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

O hayat Benim Dizisinde Cinayeti Kim İşledi ?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

o hayat benim dizisinde mehmet Emir ne yaptı,o hayat benimde bahar ve ateş'i üzen olay nasıl çözümlendi, o-hayat-benim-son-bolumde-sok-eden-sahne--5282102.Jpeg

41. bölüm ile ekrana gelen O Hayat Benim ekrana kilitledi. Heyecanın dorukta olacağı dizide yaşanan son ayrıntılar için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Sıcak bir yuvadan mahrum büyümenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Ateş ve Bahar için Esma’nın gidişi büyük bir yıkım olur. Küçük kızı bulabilmek için Mehmet Emir’le birlikte arayışa giren Ateş çok daha korkunç bir manzara ile yüz yüze geldi.

Yusuf Ağa’nın akıbetini bildiğini iddia eden yeni bir tanığın ortaya çıkması, İsmail için umut, Efsun ve Nuran içinse hayatlarının karardığının resmidir. Mehmet Emir cinayet suçlamasıyla karşı karşıya kalır, Atahanların konağı bir kez daha Efsun yüzünden ateş çemberine düşer. Fakat asıl yangın, Yusuf Ağa’nın nerede olduğunun ortaya çıkmasıyla başladı.

O hayat Benim Dizisinde Cinayeti Kim İşledi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Cinayet" Dizisinin Çekimleri Başladı!

"Cinayet" Dizisinin Çekimleri Başladı!

cinayet dizisi, nurgül yeşilçay engin altan düzyatan, nurgül yeşilçay yeni dizi Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni başlayacak olan dizisi Cinayet'in çekimlerine başlandı. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan'ın yer alacağı dizinin set görüntüleri sosyal medyaya düştü. Kanal D'de yayınlanacak olan Nurgül Yeşilçay ile Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde oynadığı Cinayet...
  2. O Hayat Benim Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

O Hayat Benim Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

o hayat benim dizisi fragmanı, o hayat benim dizisi, o hayat benim dizisi tanıtım fragmanı Sevgili melekler, başrolleri,nde Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nu izleyeceğimiz Fox Tv'nin yeni dizisi O Hayat Benim'in Ocak sonu Şubat başı yayına gireceği belirtildi. Zeynep ile Efe'nin aşkı üzerine kurulu olan dizinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. İşte O Hayat Benim dizisinin ilk tanıtım fragmanı...
  3. O Hayat Benim "Ateş" Karakteri Keremcem Kimdir?

O Hayat Benim "Ateş" Karakteri Keremcem Kimdir?

o hayat benim keremcem kimdir, o hayat benim dizisi keremcem, keremcem hayatı Sevgili melekler, Fox Tv'nin yeni başlayacak olan dizisi "O Hayat Benim"in başrolünde popçu Keremcem yer alıyor. 16 Şubat pazar gününden itibaren yayına girecek olan dizide yer alan Keremcem'in hayatı hakkındaki bilgilerimizi hatırlayalım... Keremcem Dürük (d. 28 Aralık 1977, Milas, Muğla) Türk...
  4. O hayat benim dizi konusu

O hayat benim dizi konusu

o hayat benim dizisi,o hayat benim dizi oyuncuları,o hayat benim dizi kadrosu,o hayat benim dizi konusu,o hayat benim dizi özeti O hayat benim dizisinin konusu Mehmet Emir Atahan gençken bir kızı seviyor ve onunla evlenmek istiyor. Ancak babası Yusuf kızı Hasret’i onunla evlendirmek istemiyor. Kızının hamile olduğunu duyunca iyice çılgına dönüp aşık gençleri ayırır. Acımasız adam Mehmet...
  5. O Hayat Benim dizisi nerede çekiliyor ?

O Hayat Benim dizisi nerede çekiliyor ?

o hayat benim dizisi hangi ilde çekiliyor,o hayat benim dizisi istanbulun neresinde çekiliyor,o hayat benim dizisi çekim yeri neresi Fox TV'nin en çok izlenen dizilerinden biri olna O Hayat Benim heyecan dolu bölümleriyle her pazar ekrana geliyor. O Hayat Benim Nerede Çekiliyor? Baş rollerinde Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray ve Sinan Albayrak gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinin...

Sayfayı Paylaş