gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O İp Ya Koparsa

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. BaHaR06

BaHaR06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: O İp Ya Koparsa

ayyyy allah etmeyee çok kötüü bir durum yaa allah yardimcilari olsun valla

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: O İp Ya Koparsa

yazık oda asagıda kalır...

O İp Ya Koparsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gergin ip çabuk kopar atasözünün anlamı

gergin ip çabuk kopar atasözünün anlamı

gergin ip çabuk kopak anlamı nedir, bu atasözü tam olarak ne demek istiyor ?
  2. Simli İpten Oya Örnekleri

Simli İpten Oya Örnekleri

Simli İpten Oya Örnekleri var mı acaba sizde yaa varsa lütfen bana çok şık Simli İpten Oya Örneklerinin resimlerini sunun.
  3. Simli İpten Oya Modelleri

Simli İpten Oya Modelleri

Simli İpten Oya Örnekleri Simli İpten Oya Modelleri Maharetli meleklerimiz için birbirinden güzel oya örneklerini paylaşacağız sizlerle :) Çok eskilerden beri gelenek haline gelmiş olan oyalı yemeniler, tülbentler, hala çeyizleri süslüyor melekler. Ve bu geleneğin sürmesine katkıda bulunmak adına simli iple örülmüş oya örneklerinden bazılarını sitemize ekledik :)
  4. mecburdum...ya o ya ben ... diyenler

mecburdum...ya o ya ben ... diyenler

kürtaj dış gebelik Selam kızlar, hastalık yada rahatsızlık yüzünden bebeğini aldırmak zorunda kalan varmı? herkese geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş