gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

O İsİmsİz Kahramanlar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

O İsİmsİz Kahramanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsimsiz kahramanım, aşkım

İsimsiz kahramanım, aşkım

Şehit eşinin Türk bayrağına sarılı tabutuna sarılarak, �İsimsiz kahramanım, aşkım benim. Yiğidim benim. Senin canına kıyanlara lanet olsun. Yeter artık Kaşifler ölmesin'' diye ağıt yaktı. BİTLİS'in Çeltikli Mevkii'nde operasyona giderken mayına basarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Kaşif Arslan, memleketi Samsun'un Havza İlçesi'nde 5 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi. Hale...
  2. İsimsiz Melek..

İsimsiz Melek..

isimsiz Melek Gözlerini açmak için büyük mücadele etmesine rağmen henüz gözlerini açamıyordu. Nerede olduğunu ve kendini görmek istiyordu. Vücudu yeni şekillenmiş, artık bir bebeğe benzemeye başlamıştı. O dünyaya gelmeye hazırlanan, annesinin karnında mutlu mesut büyüyen bir cenindi. Kızdı ve isminin ne olacağını çok merak ediyordu. Arada bir ellerini hareket ettiriyor, bacaklarıyla neler...
  3. şehit isimsiz kahraman

şehit isimsiz kahraman

"Huzura, Ben, vatan ve millet uğrunda bana düşen vazifeyi ifa ettim. Artık gerisini size terk ediyorum. Ben cümlenize hakkımı helâl ettim. Tabiidir ki, siz de helâl edersiniz.Hemşiremin, Ziya'nın kemali hasretle gözlerinden öperim. Muhterem amcamın ellerinden öperek dualarını her zaman beklerim. Çoluk çocuğumu evvel Cenab-ı Hakka sonra da vatana, millete ve sizlere emanet ederim. Sevgili...
  4. isimsiz bebek

isimsiz bebek

aymira ne demek esmira anlamı esmira anlami ne demek isminin anlamı melislerim ben 6 aylik hamileyim allah izin verirse bi kizim olacak ama isimde cok kararsizim anlamli guzel bi isim istiyorum ecrinde kararsiz kaldim ama bilmiyorum lutfen guzel bi fikri olan varsa yardimci olun :hamileyim:

Sayfayı Paylaş