gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

O küpe ne evladım

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

kupe mi takiyosun sen ? (dikiz aynasindan zorlukla goruyor) - ha evet - baban kizmiyor mu ?
    - yok kizmiyor
    - benim oglan yapicak ....... o kupeyi..
    - hmm ben sagda iniyim

- o küpeyi neden takıyon yeğenim?
    - ya amca böle daha bi trendy oluorum, alemlere akıyorum, böle şıngırlı mıngırlı, yeni moda.
    - aa kız mısın sen evladım? görememişim pardon.
    - ay o ne demek kız oğlan kızım ben gözünü oyarım. çek kenara inicem. imdat.

Kulağına küpemi taktın?
    - Yok el bombası patladı yanımda şarapnel parçası o hastaneye gidiyomda
    - Dalgamı geçiyon karı kılıklı
    - Evet

O küpe ne lan?
    + Böle kulaga takilir ..
    - Bilioz lan .. Onun erkek icin olanindan yok muydu?
    + Ne o, kocana mi alcan?

O küpe ne lan
    + dedin ya küpe işte
    - tabii

o küpe ne lan
    - ne küpesi
    - kulağındaki küpe
    - kulağımda küpe falan yok nan uzak dur benden sen birazdan dudağında ruj varda dersin
    - ne diyon nan bal gibi küpe işte
    - sen bana sulanıyosun anladım ben ağzını burnunu dağıtcam o olcak

- o küpe ne
    - hediye
    - kim hediye etti
    - kankim
    - kankin sana yazıyomu
    - eee yaz- mı- yo- duuu son gördüğümde nan yazıyomu sence
    - sende taktın küpeyi gel tak diyosun yani
    - çıkar çıkar şunu
    - bana ne olum sen tercihini yapmışsın
    :laugh::laugh::laugh:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: O küpe ne evladım
    Süpermiş......

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: O küpe ne evladım

sagol cnmm

O küpe ne evladım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küpler

küpler

her mesleğin bir özelliği vardır bilirsiniz. eğer insanların yada çoğumuzun hangi mesleğe uygun olduğunu belirlemek istiyorsanız gelin gelin sizlerle birlikte bi uygulama yapalım.ilk adım: Boş bir alan belirleyin. Bu boş alana bir yığın küpler bırakın(hangi maddeden yapıldığı önemli değil...) Teste tabi tutacağınız kişiyi bu alan götürün; Eğer, küpleri sayıyorsa muhasebeci olmalı. Eğer,...
  2. Yavuz sultan selim neden küpe takarmış

Yavuz sultan selim neden küpe takarmış

Bir rivayete göre Yavuz Sultan Selim ordusuyla Mısır’ı fethettiği zaman, orada köleleri ziyaret etmiş. Çiftliklerde çalışan erkek kölelerin kulaklarında küpeleri görünce, neden taktıklarını sormuş. “Sultanım.” demişler. “Bunlar köle sınıfı olduğundan hür erkeklerden ayırt edilmeleri için bu küpeleri takarlar. Bu küpeler onların kölelik nişanıdır.” “Yaa öyle mi?” demiş Yavuz Sultan Selim,...
  3. Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün Anlamı Nedir?

Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün Anlamı Nedir?

Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün açıklaması Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün sözlük Anlamı Daha önce belki duyduğunuz ancak anlamını bilmediğiniz bir atasözünü daha açıklıyoruz melekler :) Kişi, eline geçen fırsattan yararlanmalıdır; çünkü fırsat her zaman ele geçmez. İnsan, geliri bol olduğu, işi yolunda gittiği zaman ilerisi için para biriktirmeye, mal mülk edinmeye bakmamalıdır.
  4. Âdem Evladı Nedir bilen var mı aranızda

Âdem Evladı Nedir bilen var mı aranızda

Selam arkadaşlar hepinize hayırlı günler diliyor ve size bir soru sormak istiyorum. Acaba aranızda Âdem Evladı Nedir bilen var mı? Âdem Evladı Nedir biliyorsanız lütfen bana yazınç
  5. Evladın ana-baba üzerindeki hakları nelerdir?

Evladın ana-baba üzerindeki hakları nelerdir?

Evladın, ana-baba üzerinde hakları vardır. Bazıları şöyledir: 1- İleride, çocuk annesiyle kötülenmemesi için, evladına anne olacak kızı, iyi yerden seçmelidir. Saliha olmasına dikkat etmelidir! 2- Çocuğa iyi isim koymalıdır! Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Çocuğa güzel bir ad koymak, evladın baba üzerindeki haklarındandır.) [Beyheki] Ahmed, Muhammed, Mahmud gibi Peygamber efendimizin...

Sayfayı Paylaş