gebe
  1. _SULTAN_

_SULTAN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

o numara (fincan teriyer ) arıyorum

Konu, 'Evcil Hayvan Arıyorum' kısmında _SULTAN_ tarafından paylaşıldı.

hepiniz bilirsiniz şu serenserengilin köpeğinden arıyorumm ....

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Aradığınız özelliklere ait kmpeklerin iletişim adreslerini veriyorum.
    Hayvan Severler'in Fotoğrafları - Bu kadar da tatlı olunmaz ki * | Facebook

Bu facebook profili..

Bu tatlı, minik oğlumuz maalesef sokakta bulundu. Öylesine masum ve korkmuştu ki, belli sokağa atılanlar kulübünün bir ğyesiydi. Şimdi, veteriner kliniğinin pansiyonunda kalıyor ve yeni yuvasına gitmeyi heyecanla bekliyor. Terrier cinsi bu tatlı yavrucağımızın aşıları tam ve kısırlaştırılmış. Ona bir yuva vermek güzel olmaz mı?
    İletişim: 0532 665 61 04
    Yer: Ankara

Bu da mesajı ve iletişim adresi...

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hayvan Severler'in Fotoğrafları - Lili'yi tanımalısınız * | Facebook

Minik kızımız Lili, 25 ekim günü Yalova Belediyesi Veteriner İşleri müdürlüğünde ortaya çıktı. Kafesin içinden bakıp, öylesine şiddetle kuyruğunu sallıyordu ki onu oradan almamak büyük kötülük olurdu. Hemen karnesi çıkarıldı ve geçici yuvasının yolunu tuttu. Lilicik oraya bir aile tarafından terkedilmişti. O kadar üşüyor ve korkuyormuş ki aynı yerde bulunan koyun ağıllarına girip yatıyomuş. Lilly, son derece sağlıklı, kuduz aşısı ve parazit uygulamaları tamam ve kısırlaştırılmış. Evin içerisinde bir köşede, minderin üzerinde uyumayı, kesinlikle dışarıya tuvalet yapmayı, gece sizinle aynı yatakta yatmayı, yıkanmayı çok seviyor. Evde yanlız kalınca yaramazlık yapmıyor ve havlamıyor. Diğer hayvanlar ile oldukça uyumlu ve çok sakin bir yapıya sahip. Git, gel, hayır, yatağına yat, mamanı ye tüm bunlarıda o güzel aklında tutuyor ve dinliyor. Lili kızımız için sıcak bir ev, sevgi dolu bir anne arıyoruz.
    Mail: [email protected]
    Yer: Yalova (İzmit, İstanbul, Bursa'ya sahiplendirilebilir)

4. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay süperler ya beyaz olana bayıldım özellikleeeee

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :) Ah canım alanlar da bayıla bayıla alıyo sonra bakamayıp sokağa bırakıyolar.Umarım bi daha olmaz aynısı.

6. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet o da var dimi:)) yazık madem bakamadın bi heves aldın git bş pet shopa filan bırak dimi..o da bi can...mesela ben evde hayvan bakamam kolay kolay..severim hayvanları ama onun sorumluluğunu almak istemem...çünkü sıkılacağımı biliyorum...kendine güvenen insanlar evcil hayvan edinmeli...

7. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    facebookcu hayall :D:D tatlı köpecikkler :D

8. _SULTAN_

_SULTAN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    HAYAL ciğim çok teşekkür ederim ...ben bekarken bunun aynısının sarısını besledim 13 yıl yaşabildi ....şimdi evliyim ve de kiradayım onun için bana küçücük kimseyi rahatsız etmeyecek bir köpek lazım ...zaten sokaktan ölmek üzere olan bir kediciğe sahip çıktım biberonla besledim gözleri açılmamıştı daha :sigara:şuan 6 aylık oldu bile yani alıcağım köpekte minicik olmalı alıpta bakamadıktan sonra hayvancığı da üzmek istemem ....çok teşekkür ederim ...

o numara (fincan teriyer ) arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Numara

Numara

Rüyada rakam görmek , serbest ticarette iyi bir talihe işarettir. Rüyada rakam görmek, iş yaşamında iyi şansa yorumlanır. İş hayatında meydana gelecek olaylar demektir. İş hayatınızda gerçekleşecek olan birtakım olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak. Rüyada rakam görmek, serbest ticarette iyi bir sansa delalet eder. Rüyada sayi saydiginizi görmek, veya elinizdeki bir nota bakarak bir...
  2. numara

numara

Bir şeyin bir dizi içindeki yerini gösteren sayı, °rakam. Kitap sayfasının numarası. Ölçü, derece. On numara ayakkabı. Sıfır numara tıraş. Öğrenciye verilen not. On numara ayakkabı. Sıfır numara tıraş. Bir telefonun açılmasını sağlayan sayılar. On numara ayakkabı. Sıfır numara tıraş. Bir yapıdaki daire ve odalarda oturanlar. Sekiz numara kapıcıyı çağırıyor. Eğlendirici oyunlardan her biri....
  3. Fincan

Fincan

Fincan Kahvelerin vazgeçilmez yeri..
  4. Özel numara arıyorsa?

Özel numara arıyorsa?

diyelimki özel numara arıyor sizi ne yaparsınız?? A)Mutlaka açarım B)Açmam C)Açmadan direk kapatırım
  5. Gece çantasımı arıyorsunuz bi bakın o zamn:))

Gece çantasımı arıyorsunuz bi bakın o zamn:))

Kızlar kızlar:Dbu yıl yaz düğün sezonu kapandı sayılır ama modacılar 2010 yılı için hazırlık yapmışlar yepyeni gece çanta modelleri dizayn etmişler işte onlardan bikaç örnek:)...

Sayfayı Paylaş