gebe
  1. Mitra

Mitra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

O olmazsa yaşayamam demeyin :)

Konu, 'Kadınca' kısmında Mitra tarafından paylaşıldı.

Can Yücel'in bu şiirini her okudugumda hic birseyi sahiplenesim gelmiyor. Bu yuzden bıraktım sahiplenmeyi. O olmazsa yaşayamam demeyin. Oyle bir yaşanıyor ki .. Ne demeli acaba " Ben olmazsam yaşayamazsın." nasıl olur :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Nisan 2008
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: O olmazsa yaşayamam demeyin :)
    iyi olurda :) sanatçıların ve telif haklı içerikli konuların sitemizde açılması yasak olduğundan konu içeriğini siliyor ve çöpe taşıyorum bilginiz olsun... bu arada... evet olmadanda yaşanır

O olmazsa yaşayamam demeyin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmaz demeyin onlar kanka olmuşlar:)

Olmaz demeyin onlar kanka olmuşlar:)

sakın olmaz demeyin onlar kanka....
  2. olmaz olmaz demeyin onlarda dua edebilirler

olmaz olmaz demeyin onlarda dua edebilirler

beni sevsin duası *Allaam lütfen annem ölmesin, babam ölmesin, amcam ölmesin, binnur teyzemle murat dayım ölmesin. çok uzun bi zaman ölmesinler ama. ananem 35 yıl ölmesin. eüzübineşeytanirracim bisminnahirrahmanirrahim. yok ananem hiç ölmesin. ondan önce ben ölebilirim, öyle olsun. amin" *Allaaaamm lüften babamın getirdiği oyuncak bebeği canlandır, onunla arkadaş olmama izin ver,...
  3. o olmazsa yaşayamam

o olmazsa yaşayamam

O olmazsa yaşayamam O olmazsa yaşayamam.” demeyeceksin. Demeyeceksin işte. Yaşarsın çünkü. Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki. Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın. Ve zaten genellikle O daha az sever seni, Senin O’nu sevdiğinden. Çok sevmezsen, çok acımazsın. Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem. Çalıştığın binayı, masanı, telefonunu, kartvizitini… Hatta elini...
  4. ..... Olmazsa Yaşayamam

..... Olmazsa Yaşayamam

Ben aşkım olmazsa yaşayamam :D:D Siz neyiniz olmazsa yaşamazsınız melekler ? :)

Sayfayı Paylaş