gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

o özel ilk dans için dans dersleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ilk dans dersi oriental dans dersleri İlk salona giriş yaptığınız sırada dans müziği çalmaya başlar gelin ve damat için ...Ve yıllar da geçse üzerinden o ilk dans ve küzik asla unutulmaz:)
    Eğer sizinde yakın bir zamanda böyle özel bir gününüz varsa şimdiden dans dersleri almaya başlayın derim gelen misafirlerin gözü önünde onlara unutulmaz dakikaları yaşatmak ve sizinde dansınızın uyumluluk içinde olup ölümsüz olmasını istemez misiniz:tik:

Düğün dansı gelin ve damadın önemsediği konulardan birisi. Modern kentlerde çiftler özel gösterimlerle bu anı unutulmaz kılmak istiyorlar.Bu alanda dans kursları da oldukça yaygınlaşmış durumda.

Uzun süre hayalini kurduğunuz,planlar yaptığınız bu güzel günde, sevdiklerinize yapacağınız hoş bir sürpriz geceyi daha da renkli kılacaktır. Müzik ve dans konusunda alacağınız profesyonel yardım düğün konseptiyle de uyumlu olacak ve heyecanınızı hafifetmeye aynı zamanda işinizi kolaylaştırmaya yetecektir.

o özel ilk dans için dans dersleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dans

Dans

kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde yahut başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız yahut başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; EEğlence, Oyun.)Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir...
  2. İşte o ilk dans...

İşte o ilk dans...

Yabancı 1- Amazed (Lonestar) 2- Everything I Do (Bryan Adams) 3- Angels (Robbie Willams) 4- You're Beautiful (James Blunt) 5- Don't Want to Miss A Thing (Aerosmith) 6- Still The One (Shania Twain) 7- Truly-Madly-Deeply (Savage Garden) 8- Have I Told You Lately (Van Morrison) 9- From This Moment On (Shania Twain) 10- I Will Always Love You (Whitney Houston) Türkçe 1)...
  3. Düğünümde İlk Dans Müziği

Düğünümde İlk Dans Müziği

2011 dans müzikleri dans müzikleri 2011 ilk türkçe türkçe Meleklerim düğünümde ilk dans müziğim sizce ne olsun? Ben birkaç tane düşünüyorum bu müzikler nasıl sizce? Rafet El Roman: Ömrümün sahibisin sen Soner Arıca: Seni seviyorum Sizin önerilerinize ihtiyacım var..Sizce başka ne olabilir?
  4. Düğün’deki İlk Dans İçin Önerilerim

Düğün’deki İlk Dans İçin Önerilerim

düğün ilk dans şarkıları 2011 dans müzikleri, en güzel şarkılar, düğün, evlenmek, düğününde en güzel şarkılarla dans etmen eçin gerekli takviye burada Düğün’deki İlk Dans için önerilerim var. Aman dikkat hanımlar! Evleniyorsunuz ! Bugün hayatınızın en önemli günlerinden biri olacak. Ayrıca bu önemli gün, en önemli misafirlerinizi ağırladığınız ve sonunda hatıralarda tatlı bir gülümsemeyle...
  5. Dans İçin Saç Modelleri

Dans İçin Saç Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş