gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

o palyaço benim ...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

o palyaço benim recep ivedik recep ivedik palyaço hikayesi [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bunu dün Recep İvedik anlatmıştı di mi.:)
    Ne kötü. İşte terzi kendi söküğünü dikemiyor.

o palyaço benim ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. palyaço külahı!

palyaço külahı!

Malzemeler: 16 tane külah için: 12 adet milföy hamuru 1 litre süt 6 yemek kaşığı nişasta 6 yemek kaşığı şeker 2 poşet krem şanti 2-3 yemek kaşığı file badem süslemek için; çilek,toz yeşil fıstık pudra şekeri Hazırlanması: Milföy hamurlarini merdaneyle incelterek yarım santim kalınlığında şeritler halinde kesin. (pastane malzemesi satan yerlerde satilan) Koni şeklindeki kalıba bu...
  2. Palyaço

Palyaço

Neşeli görünmeye çalışan ve fakat aslında hüzünlü olan kimseye, hayatı ve onun zorluklarını fazla ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada palyaço görenin, çevresindekileri küçümsememesi gereklidir. Rüyada palyaço görmek yakında ölüm haberi alacağınıza yorumlanır. Palyaço görmek, yakında ölüm haberi alacağınıza işarettir. Rüyada bir sirkte veya bir tiyatroda bir palyaço görmek, hayatinizda çok...
  3. Orhan Gencebay - O Benim

Orhan Gencebay - O Benim

Seni kaybetmekten naden korkmayayım, Neden sen dururken dertleri sarayım, İste şu dünyayı zamanı durdurayım, Nerede kal dersen hep orada kalayım, Gönlünde mutlluluk yüzündeki tebessüm, Olayım,olayım,olayım,olayım, Gönlünde Mutluluk olayım. Bazen aç bazen tok ömür tatmadık mı? Bu aşkı beraber biz yaratmadık mı? Her kalp atışında heyecan duyuyorsan, Senide seven var diye inanıyorsan, Her...
  4. "O benim idolümdü"

"O benim idolümdü"

Tarkan Micheal Jackson için Unutmamalı'yı söyledi 20. Çeşme Deniz Şenlikleri ve Uluslararası Çeşme Şarkı Yarışması'nda zafer Ukrayna'dan yarışmaya katılan Valeriya Kaluzhska'nın oldu. Ege Tv'den canlı olarak yayınlanan gecede Tarkan, Eurovision ikincisi İzlandalı Johanna, Eurovisiyon üçüncüsü Azeri şarkıcı Aysel ve bir zamanların popüler grubu Boney M sahne aldı. Tarkan,...

Sayfayı Paylaş