gebe
  1. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

O" SeNi BeNden De Çok Sevdi..!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zelihaseyma tarafından paylaşıldı.

"O" SeNi BeNden De Çok Sevdi..! Gözümden akan yaşları alelacele silmeye çalıştım…

Ama o kadar çoktu ki bulaşıverdi her yere... Temizlemeye çalıştıkça daha çok
    batar ya hani ortalık… Bir türlü yetişemezsin ya... Yetişemedim...

Yapış yapış bir özlem doldu ciğerlerime... Ve ben ağlaya ağlaya boşalttım
    ciğerlerimi...

Kan kaybından kaybettiğim ilk ümit olmayacaktı ya bu. Varsın bunu da kaybedeyim
    dedim… Bir eksik bir fazla fark etmeyecek kadar anlamsızlaşmıştı hayatım bir
    anda. Birkaç cümlenin, bir dağı nasıl yıkabileceğini gözlerimle görmesem
    anlamazdım.

Yüreğim kanadı...
    Kanadı...
    Kaldıramadı sonra, seni kaybetmeyi...
    Kan kaybından ölecek son umudum olacağını biliyordu belki...
    Belki, seni öldürürsem öleceğimi biliyordu...
    Sustu...

Kendi kendine onarmaya çalıştı. Gücü yetmezdi oysa bilemezdi ki. Bense sadece
    izledim. Nereye kadar direnecekti ve niye bunca çaba, görmek için. Şimdiye kadar
    hiçbir şey için göstermediği bu direnci şaşkınlıkla izledim. Kendini
    yenilemesini, parçalarını birleştirmesini ve sonra geri çekilip gülümseyerek
    orada duran sana bakmasını izledim. Gözlerindeki aşkı. Gülümsemesindeki gururu
    izledim...

Bana dönüp bir kez olsun bakmadı. Benden yardım istemedi ve bana isyan etmedi
    ilk kez. İlk kez ne yaparsan yap, umurumda değilsin demedi...

Anladım ki çabası benim için değildi.....

"O" seni benden de çok sevdi.....

O" SeNi BeNden De Çok Sevdi..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Ben seni çok sevdim"...

"Ben seni çok sevdim"...

♥Sana Mucize Vaadetmiyorum♥ "Sana mucizeler vaadedemem ama, mucize aratmayacak kadar çok sevebilirim seni" Bir sevda masalı bu... Yazmaya henüz başlamadım... İnsan yaşarken yazamıyor bazı şeyleri, aynı kelimelerin arasında gidip geliyor.... Ne zaman yazmaya kalksam hep aynı cümleler... Onun için, yazmaya başlamadım daha...Ama bu bir masal... Bu bir sevda... Ben seni...
  2. Bende Seni Sevdim Yağmur

Bende Seni Sevdim Yağmur

yağmur daralan gönlüme sunduğun huzurla toprağa her kavuşmanda ölümü hatırlatan kokunla. seni seyrederken sesini dinlerken içtiğim çay tadında ve ıslatılmayı senin tarafınla.yüzüme düşmelerini damlaların ve gözyaşımı saklamanı sen topragı arındırırken kirden ben kalbimi arındırmayı sakladığın gözyaşlarımla bende seni sevdim yağmur hemde...
  3. Ne Çok Sevmişim Seni...

Ne Çok Sevmişim Seni...

Sen ki; önce yüreğime cemre oLup düşen, sonra kara kışLarı getiren, sen ki yakamoz oLup, karanLık ıssız geceLerde sahiLLere ışık gönderen . . . Doğaya nispet edercesine, sen ki nurdan bir ışık, sen ki gökten bir yıLdırım… Düştün deLi gönLüme Bu şehir, bu kaLdırımLar, bu gökyüzü seni hatırLatır. . . GüLLer senin kokunu verir, kuşLar adına türkü yakmış, ismini söyLer. Her adım başı sen varsın...
  4. Seni O Kadar Çok Sevdim Ki...

Seni O Kadar Çok Sevdim Ki...

Ahmet Selçuk İlkan 2011 yılına bomba gibi giriş yaptı...Kendisini beğenerek ve zevkle dinlediğim şair,birbirinden güzel şarkı ve şiirlere güzel sesiyle hayat verdi...2011 albümünde müzik dünyasının en seçkin romantiklerini bir araya getirdi... Ahmet Selçuk İlkan “Seni o kadar çok sevdim ki” isimli 11. albümünde yer alan ‘Ona Yanarım’ parçasında Selami Şahin ve Ferhat Göçer ile bir ilke...

Sayfayı Paylaş