gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O Ses Türkiye Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dicle Olcay 8 Ocakta söylediği şarkı Yine Yeni yeniden O Ses Türkiye Dicle Olcay 8 Ocak Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden şarkı sözü

O Ses Türkiye yarışmasında Dicle Olcay'ın seslendirdiği Yine Yeni Yeniden adlı şarkının sözlerini, bu sayfamızda Dicle Olcay'ı sevenler için ve Yine Yeni Yeniden şarkısını sevenler için paylaşıyoruz :)

Yüreğimdeki fırtına dinmedi hala
    Titrerdim,isterdim seni hep kollarımda
    Yine bana gel
    Yana yana yine ben sev.
    Hadi beni yine sev
    Beni deli deli sev
    Beni yine yine,yeni yeni,yine yeni yeniden sev.
    Ben yandıkça bağrımda sönmez ateş
    Gece yıldız tenimde,gündüz güneş

O Ses Türkiye Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden Şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden Şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden Şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak o şarkının sözleri var mı sizde
  2. O Ses Türkiye Zeynep Türköz Kar Beyaz şarkı sözü

O Ses Türkiye Zeynep Türköz Kar Beyaz şarkı sözü

Zeynep Türköz 8 ocakta söylediği şarkı Kar Beyaz sözleri O Ses Türkiye Zeynep Türköz 8 Ocak Kar Beyaz şarkı sözü Benimde çok sevdiğim bir şarkıdır "Kar Beyazdır ölüm, ellerinden gülüm" adlı şarkıyı O Ses Türkiye yarışmasında Zeynep Türköz çok güzel seslendirdi, bende o şarkının sözklerini sizlerkle paylaşmak istiyorum Melek'lerim. Hasret vuruyor gecenin koynunda Anılar...
  3. O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü

O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü

O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü 8 Ocak Fırat Akçan 8 ocakta söylediği şarkı O Ses Türkiye Dile Kolay şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda O Ses türkiye yarışmasında Fırat Akçan'ın seslendirdiği Dile Kolay adlı şarkının sözlerini, sizlerle paylaşıyoruz. Ağlıyorsun derdin mi var Aşık mısın benim kadar Çaresini kimler arar Bu aşk neler neler yapar...
  4. Dicle Olcay Bilsemki Şarkısı O ses Türkiye 15 Ocak

Dicle Olcay Bilsemki Şarkısı O ses Türkiye 15 Ocak

Dicle Olcay Bilsemki Şarkısı O ses Türkiye 15 Ocak ta ki o sözleri istiyorum hanımlar ve yetkili arkadaşlar hadi ama bulun ve bana Dicle olcayın bilsem ki şarkısının sözlerini sunun :)
  5. Oses Türkiye Dicle Olcay Bilsem ki Şarkısı Sözleri

Oses Türkiye Dicle Olcay Bilsem ki Şarkısı Sözleri

dicle olcay oses türkiye dicle olcay oses türkiye bilsem ki oses türkiye dicle olcay Büyük bir beğeniyle izlenen Oses Türkiye yarışması finalistlerinden Dicle Olcay'ın 15 Ocak günü söylediği Bilsem ki adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) dokunsam ağlar mısın düşünüp oyunları bir dokun bin ah işittim senden bu kadar kolay mıydı vazgeçmek benden ağlasam duyar mısın...

Sayfayı Paylaş