gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O Ses Türkiye Elif Şengül Resim şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Elif Şengül 8 ocakta söylediği şarkı Resim sözleri O Ses Türkiye Elif Şengül 8 Ocak Resim şarkı sözü

Elif Şengül'ün 8 Ocak akşamı O Ses türkiye yarışmasında seslendirdiği ve büyük bir beğeni gördüğü Resim şarkısının sözlerini, bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.

Hayat aynı gökteki gibi uçuyor anılar
    Beni aynı eskisi gibi deli sanıyorlar
    Ne yazık ki çerçeve değil resim arıyorum
    Bu seferki zorlama değil seni seviyorum

Acılar güzel olacak
    Yürek hep de şanslı değil bir üzen olacak
    İkimiz senle neyi çözemedik
    O da tek taraflı değil bir gülen olacak

Bu kapıdan ilk giren aşık olacak
    Sözüne de özüne de sadık olacak
    İkimize bu tabiat aşık olacak
    Sıramı bekliyorum

Hayat aynı gökteki gibi uçuyor anılar
    Beni aynı eskisi gibi deli sanıyorlar
    Ne yazık ki çerçeve değil resim arıyorum
    Bu seferki zorlama değil seni seviyorum

O Ses Türkiye Elif Şengül Resim şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elif Şengül Resim şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Elif Şengül Resim şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Arkadaşlar Elif Şengül Resim şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak o şarkısına bittim ve sözlerini istiyorum
  2. O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

Mehmet ve Koray 8 ocakta söyledikleri şarkı O Ses Türkiye Mehmet ve Koray 8 Ocak Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözlerini isteyen misafirimiz ve Melek'lerimiz için, 8 Ocak O Ses Türkiye yarışmasında ki Mehmet ve Koray İl Divo şarkısının sözlerini paylaşıyor ve bu şarkı, tüm bu şarkıyı sevenlere gelsin diyoruz :) Non so dove trovarti Non so come cercarti Ma sento una voce che Nel vento...
  3. O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü

O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü

Merve Mete 8 ocakta söylediği şarkı O ses Türkiye O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü Serserim Benim şarkısının sözleri Aşkın Nur Yengi'nin 6yıllar önce bize sevdirdiği Serserim Benim adlı şarkıyı, O Ses türkiye yarışmacılarından Merve Mete'de güzel yorumladı. Biz de bu efsane şarkının sözlerini, sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. :) Karanlığın içinde Yandı gözbebeklerim İlk önce...
  4. O Ses Türkiye Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü

O Ses Türkiye Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü

Fırat Akcan 22 Ocakta söylediği şarkı yerine sevemem O Ses Türkiye Fırat Akcan 22 Ocak Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü 22 Ocak gecesi O Ses Türkiye'de Fırat Akcan'ın seslendirdiği Yerine Sevemem adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda sizlerle ve Fırat Akcan hayranlarıyla paylaşıyoruz Melek'ler. Senden uzakta hep bir şeyler eksik Gönlümde derman yok, inan bir nefeslik Ne bir avuntu,...
  5. O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü

O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü

O Ses Türkiye Melis Kar 12 şubatta söylediği şarkı Wild Dances Melis Kar 12 Şubat O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda O Ses türkiye yarımşacılarından Melis Kar'ın seslendirdiği Wild Dances şarkısının sözlerini sizlerle ve Melis Kar hayranı olan destekçileri ile paylaşıyoruz. (Hey, hey-hey! Hey, hey-hey-hey! Hey, hey, hey, hey, hey, hey,...

Sayfayı Paylaş