gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü 8 Ocak Fırat Akçan 8 ocakta söylediği şarkı O Ses Türkiye Dile Kolay şarkısının sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda O Ses türkiye yarışmasında Fırat Akçan'ın seslendirdiği Dile Kolay adlı şarkının sözlerini, sizlerle paylaşıyoruz.

Ağlıyorsun derdin mi var
    Aşık mısın benim kadar
    Çaresini kimler arar
    Bu aşk neler neler yapar

Delisin Mecnun misali
    Ecel bu dinlemez mani
    Yalandır herşey bu sahi
    Yaradan bilir bu hali

Bile bile düştünse sen
    O dinlemez canım dersen
    Peşindedir kaçıp gitsen
    Bırakmaz ki öldürmeden

Sonu yok bu sevgi böyle
    Kırılır bir tek sözünle
    Yaş olur akar gözünde
    Yaradır kanar gönülde

Unut demek dile kolay
    Ateş düştüğü yeri yakar
    Anlamaz ki o zalim yar
    Gezer gezer uzaktan bakar

Seni ben ben işte böyle
    Severim böyle sevince
    Yaşarım güzelliğince
    Solarım seninle bende

O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırat Akçan Dile Kolay şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Fırat Akçan Dile Kolay şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Fırat Akçan Dile Kolay şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak şarkısı çok hoşuma gitti ve sözlerini istiyorum
  2. O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

Mehmet ve Koray 8 ocakta söyledikleri şarkı O Ses Türkiye Mehmet ve Koray 8 Ocak Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözlerini isteyen misafirimiz ve Melek'lerimiz için, 8 Ocak O Ses Türkiye yarışmasında ki Mehmet ve Koray İl Divo şarkısının sözlerini paylaşıyor ve bu şarkı, tüm bu şarkıyı sevenlere gelsin diyoruz :) Non so dove trovarti Non so come cercarti Ma sento una voce che Nel vento...
  3. O Ses Türkiye Özer Balkan Islak Islak şarkı sözü

O Ses Türkiye Özer Balkan Islak Islak şarkı sözü

Özer Balkan 8 ocakta söylediği şarkı O Ses Türkiye Özer Balkan 8 Ocak 8 Ocak akşamı O Ses Türkiye yarışmasında Özer Balkan'ın seslendirdiği Islak Islak şarkısının sözlerini, bu sayfamızda tüm sevenler ve ıslak ıslak bakanlar için paylaşıyoruz Melek'ler:) Özer Balkan Islak Islak şarkı sözü Gecenin nemi mi düşmüş gözlerine? Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Saçını dök sineme derdini söyle...
  4. O Ses Türkiye Zeynep Türköz Kar Beyaz şarkı sözü

O Ses Türkiye Zeynep Türköz Kar Beyaz şarkı sözü

Zeynep Türköz 8 ocakta söylediği şarkı Kar Beyaz sözleri O Ses Türkiye Zeynep Türköz 8 Ocak Kar Beyaz şarkı sözü Benimde çok sevdiğim bir şarkıdır "Kar Beyazdır ölüm, ellerinden gülüm" adlı şarkıyı O Ses Türkiye yarışmasında Zeynep Türköz çok güzel seslendirdi, bende o şarkının sözklerini sizlerkle paylaşmak istiyorum Melek'lerim. Hasret vuruyor gecenin koynunda Anılar...
  5. O Ses Türkiye Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü

O Ses Türkiye Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü

Fırat Akcan 22 Ocakta söylediği şarkı yerine sevemem O Ses Türkiye Fırat Akcan 22 Ocak Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü 22 Ocak gecesi O Ses Türkiye'de Fırat Akcan'ın seslendirdiği Yerine Sevemem adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda sizlerle ve Fırat Akcan hayranlarıyla paylaşıyoruz Melek'ler. Senden uzakta hep bir şeyler eksik Gönlümde derman yok, inan bir nefeslik Ne bir avuntu,...

Sayfayı Paylaş