gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O Ses Türkiye Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fırat Akcan 22 Ocakta söylediği şarkı yerine sevemem O Ses Türkiye Fırat Akcan 22 Ocak Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü

22 Ocak gecesi O Ses Türkiye'de Fırat Akcan'ın seslendirdiği Yerine Sevemem adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda sizlerle ve Fırat Akcan hayranlarıyla paylaşıyoruz Melek'ler.

Senden uzakta hep bir şeyler eksik
    Gönlümde derman yok, inan bir nefeslik
    Ne bir avuntu, ne de biraz ümit
    Ne yaptın bana, nedir bu sessizlik
    İçimde bir şey acıyor sen gelince aklıma her şeyi
    Yerine sevemem, yerine sevemem
    Razıyım yapayalnız tükensin yıllarım ama
    Yerine sevemem, yerine sevemem
    Olmuyor, denedim, yine de yerine sevemedim her şeyi

O Ses Türkiye Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

Mehmet ve Koray 8 ocakta söyledikleri şarkı O Ses Türkiye Mehmet ve Koray 8 Ocak Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözlerini isteyen misafirimiz ve Melek'lerimiz için, 8 Ocak O Ses Türkiye yarışmasında ki Mehmet ve Koray İl Divo şarkısının sözlerini paylaşıyor ve bu şarkı, tüm bu şarkıyı sevenlere gelsin diyoruz :) Non so dove trovarti Non so come cercarti Ma sento una voce che Nel vento...
  2. O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü

O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü

O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü 8 Ocak Fırat Akçan 8 ocakta söylediği şarkı O Ses Türkiye Dile Kolay şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda O Ses türkiye yarışmasında Fırat Akçan'ın seslendirdiği Dile Kolay adlı şarkının sözlerini, sizlerle paylaşıyoruz. Ağlıyorsun derdin mi var Aşık mısın benim kadar Çaresini kimler arar Bu aşk neler neler yapar...
  3. Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak Selam millet bana Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak o gece seslendirilen şarkının sözlerini paylaşırmısınız
  4. O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkı sözü

O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkı sözü

Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye 12 Şubat Oğuz Berkay Fidan 12 şubatta söylediği şarkı Ellerimde Çiçekler Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkı sözü O Ses türkiye yarışmacılarından Oğuz Berkay Fidan'ın hayranı olan tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda Oğuz Berkay Fisdan'ın seslendirdiği Ellerimde çiçekler adlı şarkının sözlerini paylaşıma sunuyoruz. Son zamanlar...
  5. O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkı sözü

O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkı sözü

İrem Derici 12 Şubat O Ses Türkiye İrem Derici 12 şubatta söylediği şarkı Masal O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkı sözü 12 Şubat'ta O Ses türkiye yarışmasında İrem Derici'nin seslendirdiğİ Masal adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda şarkıyı ve İrem Derici'yi seven tüm arkadaşlarımız ile paylaşıyoruz Melek'ler:) Zor olanı seviyor İnsan her defa Gerçeği bende Sahtesi dilde gizli Kalbe...

Sayfayı Paylaş