gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O Ses Türkiye İbrahim Şevki İstanbul şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İbrahim Şevki 8 Ocakta söylediği şarkı O Ses Türkiye İbrahim Şevki 8 ocak İbrahim Şevki İstanbul şarkı sözü

8 Ocak akşamı O Ses Türkiye yarışmasında İbrahim Şevki'nin seslendirdiği İstanbul şarkısının sözlerini, o şarkıya oy verenler için ve siz Melek'lerimiz için paylaşıyoruz :)

Saçlarını dağıtır rüzgar
    Yeditepe üzerinden
    Hatıralar tarihin küllerini savurur
    Kadın gibi, kısrak gibi
    sarılayım gel ince beline
    Yarim İstanbul gel öpeyim gerdanından
    Tüketilmiş yaşanmamış
    Hediyelik hayatlar, ah bu evler,
    Pencereler bu kapılar, sokaklar
    Hüzün gibi, sevinç gibi,
    Eskitilmiş zamanlar
    Minareler uzanmış gökyüzüne bağırır
    Kara sevdan nerelerden
    Yüreğimi çağırır?
    Dua gibi, büyü gibi ezberledim hasretini

O Ses Türkiye İbrahim Şevki İstanbul şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İbrahim Şevki İstanbul şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

İbrahim Şevki İstanbul şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Arkadaşalr İbrahim Şevki İstanbul şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak ta söylediği o şarkı var mı sizde
  2. O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü

O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü

Merve Mete 8 ocakta söylediği şarkı O ses Türkiye O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü Serserim Benim şarkısının sözleri Aşkın Nur Yengi'nin 6yıllar önce bize sevdirdiği Serserim Benim adlı şarkıyı, O Ses türkiye yarışmacılarından Merve Mete'de güzel yorumladı. Biz de bu efsane şarkının sözlerini, sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. :) Karanlığın içinde Yandı gözbebeklerim İlk önce...
  3. İbrahim Şevki I will Always Love You şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

İbrahim Şevki I will Always Love You şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

İbrahim Şevki I will Always Love You şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak o şarkının sözlerini rica ediyorum sizden
  4. O Ses Türkiye Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü

O Ses Türkiye Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü

Fırat Akcan 22 Ocakta söylediği şarkı yerine sevemem O Ses Türkiye Fırat Akcan 22 Ocak Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü 22 Ocak gecesi O Ses Türkiye'de Fırat Akcan'ın seslendirdiği Yerine Sevemem adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda sizlerle ve Fırat Akcan hayranlarıyla paylaşıyoruz Melek'ler. Senden uzakta hep bir şeyler eksik Gönlümde derman yok, inan bir nefeslik Ne bir avuntu,...
  5. O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü

O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü

O Ses Türkiye Melis Kar 12 şubatta söylediği şarkı Wild Dances Melis Kar 12 Şubat O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda O Ses türkiye yarımşacılarından Melis Kar'ın seslendirdiği Wild Dances şarkısının sözlerini sizlerle ve Melis Kar hayranı olan destekçileri ile paylaşıyoruz. (Hey, hey-hey! Hey, hey-hey-hey! Hey, hey, hey, hey, hey, hey,...

Sayfayı Paylaş