gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O ses Türkiye İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İrem Derici 22 ocakta söylediği şarkı haykıracak nefesim kalmasa bile O Ses Türkiye İrem Derici 22 Ocak O ses Türkiye İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkı sözü

Benim en sevdiğim şarkılardan biridir Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile... Bu şarkıyı 22 Ocak gecesi O Ses Türkiye yarışmacılarından olan İrem Derici'den dinledik ve beğendik. Hal böyle olunca, istedik ki bu günzel şarkının sözlerini sizlerle paylaşalım Melek'lerim.

Her sabah uyandığında beni farzet yanında
    Böylece kolaylaşır herşey birden bakarsın gelirim aniden
    Fırsat verme gözyaşlarına söz geçmez anılara
    Bugünü yaşamak dururken hala dargınsın yarınlara

Haykıracak nefesim kalmasa bile
    Ellerim uzanır olduğun yere
    Gözlerim görmese ben bulurum yine
    Kalbim durmuşsa inan çarpar seninle

Her güzel şey çabuk biter soldular dünkü çiçekler
    Ne kuşlar ne de geçen mutlu günler her an benimle beraberler
    Aşk başkadır bunlardan döner gelir uzaklardan
    Bir ses bir şarkıyla bazen hemen başlar sıfırdan

O ses Türkiye İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile

Ajda Pekkan - Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile

Her sabah uyandığında beni farzet yanında Böylece kolaylaşır herşey birden bakarşın gelirim aniden Fırsat verme gözyaşlarına söz geçmez anılara Bugünü yaşamak dururken hala dargınsın yarınlara [Nakarat] x 2 Haykıracak nefesim kalmasa bile Ellerim uzanır olduğun yere Gözlerim görmese ben bulurum yine Kalbim durmuşsa inan çarpar seninle Her güzel şey çabuk biter soldular dünkü...
  2. İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak Arkadaşlar O Ses Türkiye 22 Ocak ta ki bölümünde İrem Derici nin söylediği Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkısının sözlerini sonuna kadar bilen var mı
  3. İrem Derici Masal şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye

İrem Derici Masal şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye

İrem Derici Masal şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye Kızlar selam hepinize.12 Şubat O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkısının sözlerini verebilirmisiniz bana acaba?
  4. O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü

O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü

O Ses Türkiye Melis Kar 12 şubatta söylediği şarkı Wild Dances Melis Kar 12 Şubat O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda O Ses türkiye yarımşacılarından Melis Kar'ın seslendirdiği Wild Dances şarkısının sözlerini sizlerle ve Melis Kar hayranı olan destekçileri ile paylaşıyoruz. (Hey, hey-hey! Hey, hey-hey-hey! Hey, hey, hey, hey, hey, hey,...
  5. O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkı sözü

O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkı sözü

İrem Derici 12 Şubat O Ses Türkiye İrem Derici 12 şubatta söylediği şarkı Masal O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkı sözü 12 Şubat'ta O Ses türkiye yarışmasında İrem Derici'nin seslendirdiğİ Masal adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda şarkıyı ve İrem Derici'yi seven tüm arkadaşlarımız ile paylaşıyoruz Melek'ler:) Zor olanı seviyor İnsan her defa Gerçeği bende Sahtesi dilde gizli Kalbe...

Sayfayı Paylaş