gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İrem Derici 12 Şubat O Ses Türkiye İrem Derici 12 şubatta söylediği şarkı Masal O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkı sözü

12 Şubat'ta O Ses türkiye yarışmasında İrem Derici'nin seslendirdiğİ Masal adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda şarkıyı ve İrem Derici'yi seven tüm arkadaşlarımız ile paylaşıyoruz Melek'ler:)

Zor olanı seviyor
    İnsan her defa
    Gerçeği bende
    Sahtesi dilde gizli
    Kalbe yenik düşen
    Aşk kelimesinin
    Üzüleni ben
    Üzeniyse kalpte gizli 2x

Biliyorum kolay değil
    Hayat buysa gerçek nedir
    Ağlamaya alıştırdın
    Ölüm bize masal gelir 2x

Zor olanı seviyor
    İnsan her defa
    Gerçeği bende
    Sahtesi dilde gizli
    Kalbe yenik düşen
    Aşk kelimesinin
    Üzüleni ben
    Üzeniyse kalpte gizli

Biliyorum kolay değil
    Hayat buysa gerçek nedir
    Ağlamaya alıştırdın
    Ölüm bize masal gelir 2x

Çok zor bunu inan anlatamam
    Çok zor
    Gerçeğiyle yüzleşince yoksun
    Aynalara baka baka
    Kendini kendine şikayet ediyorsun
    Delirir gibi

Biliyorum kolay değil
    Hayat buysa gerçek nedir
    Ağlamaya alıştırdın
    Ölüm bize masal gelir 2x

Ölüm bize masal gelir... 2x

O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

Mehmet ve Koray 8 ocakta söyledikleri şarkı O Ses Türkiye Mehmet ve Koray 8 Ocak Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözlerini isteyen misafirimiz ve Melek'lerimiz için, 8 Ocak O Ses Türkiye yarışmasında ki Mehmet ve Koray İl Divo şarkısının sözlerini paylaşıyor ve bu şarkı, tüm bu şarkıyı sevenlere gelsin diyoruz :) Non so dove trovarti Non so come cercarti Ma sento una voce che Nel vento...
  2. İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak Arkadaşlar O Ses Türkiye 22 Ocak ta ki bölümünde İrem Derici nin söylediği Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkısının sözlerini sonuna kadar bilen var mı
  3. O ses Türkiye İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkı sözü

O ses Türkiye İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkı sözü

İrem Derici 22 ocakta söylediği şarkı haykıracak nefesim kalmasa bile O Ses Türkiye İrem Derici 22 Ocak O ses Türkiye İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkı sözü Benim en sevdiğim şarkılardan biridir Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile... Bu şarkıyı 22 Ocak gecesi O Ses Türkiye yarışmacılarından olan İrem Derici'den dinledik ve beğendik. Hal böyle olunca, istedik ki bu günzel şarkının...
  4. İrem Derici Masal şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye

İrem Derici Masal şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye

İrem Derici Masal şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye Kızlar selam hepinize.12 Şubat O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkısının sözlerini verebilirmisiniz bana acaba?
  5. O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkı sözü

O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkı sözü

Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye 12 Şubat Oğuz Berkay Fidan 12 şubatta söylediği şarkı Ellerimde Çiçekler Oğuz Berkay Fidan Ellerimde Çiçekler şarkı sözü O Ses türkiye yarışmacılarından Oğuz Berkay Fidan'ın hayranı olan tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda Oğuz Berkay Fisdan'ın seslendirdiği Ellerimde çiçekler adlı şarkının sözlerini paylaşıma sunuyoruz. Son zamanlar...

Sayfayı Paylaş