gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

O Ses Türkiye Murat Boz'un Yerine Kim Geliyor?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

o ses türkiye, murat boz, o ses türkiye jürisi
    Sevgili melekler, başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'nın TV8'i satın almasının ardından yarışma programlarında görev almak üzee yarışmalar arasında isim kaydırdığını biliyoruz. Bu sebeple önümüzdeki sezon Yetenek Sizsiniz yarışması için jüri koltuğuna O Ses Türkiye'nin jüri üyelerinden Murat Boz oturacak. Merak edilen ise Boz'dan boşalan koltuğa kimin oturacağıydı...

murat-boz-dalkılıç.jpg

Güneş'in haberine göre Murat Dalkılıç'ın adı Acun ılıcalı'nın programı 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri koltuğu için geçiyor. Yetenek Sizsiniz'e transfer olan Murat Boz'un yerine Hadise'yle O Ses'te olacağı konuşulan Dalkılıç, önceki gece Ilıcalı'nın Levent'te bulunan ofisinden çıkarken görüntülendi. Kısa kot şortuyla objektiflere gülerek poz veren popçu, sevgilisi Merve Boluğur'un arabasını kullandığı görüldü.

Öte yandan Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği Yetenek Sizsiniz'in jüri üyelerinde son durum ise şu şekilde; geçtiğimiz sezon Sergen Yalçın'ın yer aldığı yarışmaya yeni sezonda Eser Yenenler dahil olmuştu. Ilıcalı Hülya Avşar'ın ise demirbaşı olduğunu söylemişti.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
O Ses Türkiye Murat Boz'un Yerine Kim Geliyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O Ses Türkiye Kim Elendi 8 Ocak

O Ses Türkiye Kim Elendi 8 Ocak

Kızlar O Ses Türkiye Kim Elendi 8 Ocak ta ki bölümünde
  2. Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak Selam millet bana Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak o gece seslendirilen şarkının sözlerini paylaşırmısınız
  3. O Ses Türkiye Kim Elendi 22 Ocak

O Ses Türkiye Kim Elendi 22 Ocak

O Ses Türkiye Kim Elendi 22 Ocak gecesinde kim gitti? İzlemedim izleyenlerden cevap bekliyorum.
  4. O Ses Türkiye birincisi kim oldu

O Ses Türkiye birincisi kim oldu

O Ses Türkiye birincisi kim oldu ? Selam millet O Ses Türkiye birincisi kim oldu ben izlemedim :S
  5. 2013 o ses Türkiye birincisi kim

2013 o ses Türkiye birincisi kim

merhabalar 18 şubat akşamı o ses Türkiye finalin de kim birinci oldu bilgi verirmisiniz çok merak ediyorum izleyemedim de

Sayfayı Paylaş