gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O Ses Türkiye Oy Ver

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

o ses türkiye oy ver
    Ekranların en çok izlenen ve takip edilen yarışmalarından biri oldu O Ses Türkiye... Hülya Avşar, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hadise'nin juriliğini paylaştığı O Ses Türkiye her hafta büyük bir ilgi görüyor. Yarışmacıların şimdiden fanatikleri oluşuyor. Peki sizde O Ses türkiye yarışmasında beğendiğiniz yarışmacıya oy vermek istemez misiniz? O halde nasıl vereceğinizi biz bu yazımızda açıklıyoruz Melek'ler. Acunn. com sitesine yönlendireceğiz sizi, sizde oradaki bilgiler doğrultusunda sevdiğiniz yarışmacıya oyunuzu vereceksiniz Melek'ler :)

Sevdiğiniz yarışmacıyı koruma altına almak için O Ses Türkiye Oy Ver yazsına tıklayın ve oyunuzu verin arkadaşlarım:)

ASİMELEK ve melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. ilgi

ilgi Forum Okuru

bence bu yarışmayı fatma işcan kazanmalı. onun sesi ck gzl o ses fatmaaaa

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. yiiğit

yiiğit Forum Okuru

40 eder

betül çok güzel şarkı söyledi

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

betül sesine ve sana bayılıyorum

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bnce kesinlikle fatmanur işcan

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bittere bayılıyorum bittere şans diliyorum bu yarışmanın birincisi o olmalı

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fatma işcan 1.

ASİMELEK bunu beğendi.
  9. gökiş

gökiş Forum Okuru

Cevap: selam kankslar

bence hülya avşarın takımın da ya irem yada fırat 1. olmalıydı ikisinin seside süper bence 1. o seçilmeliydi süper söylediler

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oğuz berkay fidan..........1, sensin sesin süper türkiyenin starısın o sessin...

11. serkan ic

serkan ic Forum Okuru

betül abla sesine bayılıyorum

12. Berbatow

Berbatow Forum Okuru

bence ben betül'ü seçerdim ama gerçekten sesi çok güzel

13. RUKİYE KOÇ

RUKİYE KOÇ Forum Okuru

O ses fatma

Fatma sen birincisin

14. Kayıtsız üye

Kayıtsız üye Forum Okuru

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cok güzel bi yarışma süper ses ler süpersiniz mehmet ve koray

O Ses Türkiye Oy Ver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pelin Kırım Kaderimin Oyunu şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Pelin Kırım Kaderimin Oyunu şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Kızlar Pelin Kırım Kaderimin Oyunu şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak dinlediniz mi harikaydı ya sözleride olsa süper olcak ama
  2. O Ses Türkiye Pelin Kırım Kaderimin Oyunu şarkısı

O Ses Türkiye Pelin Kırım Kaderimin Oyunu şarkısı

Pelin Kırım 8 ocakta söylediği şarkı Kaderimin oyunu sözleri O Ses Türkiye Pelin Kırım Kaderimin Oyunu 8 ocak Kaderimin Oyunu şarkısının sözleri Merhaba Melek'ler, 8 Ocak akşamı O Ses türkiye yarışmasında Pelin Kırım'ın seslendirdiği Kaderimin Oyunu adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz. Ne sevenim var ne soranım var Öyle yalnızım ki Çilesiz günüm yok dert ararsan çok Öyle...
  3. O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi Oğuz Berkay fidan mı oldu yoksa ben mi yanlış duydum:S
  4. O Ses Türkiye yarışması birincisi

O Ses Türkiye yarışması birincisi

O Ses Türkiye yarışması kim birinci oldu O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda O Ses Türkiye yarışması birincisi hakknıda merak ettiğiniz haberi sizlerle ve tüm meraklı misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. O Ses Türkiye’nin kazanan ismi 16 yaşındaki Oğuz Berkay Fidan oldu. Hadise'nin takımında Bihter Erkmen ve Hülya Avşar'ın takımında Fatma İşcan yarı...
  5. 2013 o ses Türkiye birincisi kim

2013 o ses Türkiye birincisi kim

merhabalar 18 şubat akşamı o ses Türkiye finalin de kim birinci oldu bilgi verirmisiniz çok merak ediyorum izleyemedim de

Sayfayı Paylaş