gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O ses Türkiye Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Pelin Kırım 22 Ocakta söylediği şarkı Yalnızım Dostlarım O ses Türkiye Pelin Kırım 22 Ocak Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkı sözü

Pelin Kırım'ın 22 Ocak gecesi O Ses Türkiye'de seslendirdiği ve hayatımızda İbrahim Tatlıses yorumuyla büyük bir anlam taşıyan Yanlızım Dostlarım adlı şarkının sözlerini, bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Çekmediğim dertler çile kalmadı
    Feryatsız gündüzüm olmadı
    Çekmediğim dertler çile kalmadı
    Feryatsız gündüzüm olmadı

Ağlamadık sokak köşe kalmadı
    Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız
    Ağlamadık sokak köşe kalmadı

O eski halimden eser yok şimdi
    Izdırap içinde yorgunum şimdi
    O eski halimden eser yok şimdi
    Izdırap içinde yorgunum şimdi

Tutun kollarımdan düşerim şimdi
    Tutun kollarımdan düşerim şimdi

Neler gördüm neler geldi başıma
    Düşe kalka geldim ben bu yaşıma
    Neler gördüm neler geldi başıma
    Düşe kalka geldim ben bu yaşıma

Tutup da kaldırın Allah aşkına
    Tutup da kaldırın Allah aşkına

O ses Türkiye Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pelin Kırım Kaderimin Oyunu şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Pelin Kırım Kaderimin Oyunu şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Kızlar Pelin Kırım Kaderimin Oyunu şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak dinlediniz mi harikaydı ya sözleride olsa süper olcak ama
  2. O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

Mehmet ve Koray 8 ocakta söyledikleri şarkı O Ses Türkiye Mehmet ve Koray 8 Ocak Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözlerini isteyen misafirimiz ve Melek'lerimiz için, 8 Ocak O Ses Türkiye yarışmasında ki Mehmet ve Koray İl Divo şarkısının sözlerini paylaşıyor ve bu şarkı, tüm bu şarkıyı sevenlere gelsin diyoruz :) Non so dove trovarti Non so come cercarti Ma sento una voce che Nel vento...
  3. O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü

O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü

O Ses Türkiye Fırat Akçan Dile Kolay şarkı sözü 8 Ocak Fırat Akçan 8 ocakta söylediği şarkı O Ses Türkiye Dile Kolay şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda O Ses türkiye yarışmasında Fırat Akçan'ın seslendirdiği Dile Kolay adlı şarkının sözlerini, sizlerle paylaşıyoruz. Ağlıyorsun derdin mi var Aşık mısın benim kadar Çaresini kimler arar Bu aşk neler neler yapar...
  4. O Ses Türkiye Pelin Kırım Kaderimin Oyunu şarkısı

O Ses Türkiye Pelin Kırım Kaderimin Oyunu şarkısı

Pelin Kırım 8 ocakta söylediği şarkı Kaderimin oyunu sözleri O Ses Türkiye Pelin Kırım Kaderimin Oyunu 8 ocak Kaderimin Oyunu şarkısının sözleri Merhaba Melek'ler, 8 Ocak akşamı O Ses türkiye yarışmasında Pelin Kırım'ın seslendirdiği Kaderimin Oyunu adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz. Ne sevenim var ne soranım var Öyle yalnızım ki Çilesiz günüm yok dert ararsan çok Öyle...
  5. Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak Merhaba arkadaşlar Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak gecesinde ki o söylediği şarkının sözlerini bilen var mı

Sayfayı Paylaş