gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

O Ses Türkiye yaşırması başvuru formu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

O Ses Türkiye yaşırması başvuru formu arıyorum ya ben bu yarışmaya nereden başvuru yapacağım Teşekkürler

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Iyigunler,
    Yarismaya katilim icin basvuru formuna BURADAN ulasabilirsiniz
    ...

O Ses Türkiye yaşırması başvuru formu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O Ses Türkiye Oy Ver

O Ses Türkiye Oy Ver

o ses türkiye oy ver Ekranların en çok izlenen ve takip edilen yarışmalarından biri oldu O Ses Türkiye... Hülya Avşar, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hadise'nin juriliğini paylaştığı O Ses Türkiye her hafta büyük bir ilgi görüyor. Yarışmacıların şimdiden fanatikleri oluşuyor. Peki sizde O Ses türkiye yarışmasında beğendiğiniz yarışmacıya oy vermek istemez misiniz? O halde nasıl vereceğinizi...
  2. O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi Oğuz Berkay fidan mı oldu yoksa ben mi yanlış duydum:S
  3. O Ses Türkiye yarışması birincisi

O Ses Türkiye yarışması birincisi

O Ses Türkiye yarışması kim birinci oldu O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda O Ses Türkiye yarışması birincisi hakknıda merak ettiğiniz haberi sizlerle ve tüm meraklı misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. O Ses Türkiye’nin kazanan ismi 16 yaşındaki Oğuz Berkay Fidan oldu. Hadise'nin takımında Bihter Erkmen ve Hülya Avşar'ın takımında Fatma İşcan yarı...
  4. O Ses Türkiye Çocuk Başvuru Formu

O Ses Türkiye Çocuk Başvuru Formu

2013 O Ses Türkiye yarışmasının finali 18 Şubat Pazartesi akşamı Mustafa'nın kazanması ile birlikte son buldu. Haftalardır heyecanla beklenen O Ses Türkiye Finali biter bitmez şimdide özellikle aileleri yeni bir heyecan sardı. Ve beklenen O Ses Türkiye Çocuk yarışması çok yakın da başlıyor. Eğer siz de çocuğunuzun çok yetenekli olduğunu düşünüyor ve büyük bir kitlenin de bunu görmesini...
  5. 2014 O Ses Türkiye Çocuklar Başvuru İçin Tıklayınız

2014 O Ses Türkiye Çocuklar Başvuru İçin Tıklayınız

o ses türkiye çocuklar başvuru, 2014 o ses türkiye çocuklar yarışması, 2014 o ses türkiye başvuru formu Star tv ekranların da şu sıralar yeni başlayan"O Ses Türkiye Çocuklar" yarışması gün geçtikçe ilgi görmeye devam ediyor. birbirinden yetenekli çocukların yarıştığı O ses Türkiye çocuklar yarışmasın da jüri üyeleri, mustafa Ceceli, Murat Boz ve Hadise... Siz de çocuğunuzun bu konu...

Sayfayı Paylaş