gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

o ses türkiyede hadisenin saç rengi nedir ???

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar o ses türkiye yarışmasında hadiseyi biliyorsunuz onun saç rengine bayılıyorum tam olarak hangi saç rengi var hadisenin bende onun gibi yaptırmaki stiyorum ama saç rengini bilmiyorum. bilen yazabilir mi lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Hadise'nin saç rengi bal renginin biraz daha açığı olan bal köpüğü rengidir. Ancak bu rengi evde tam olarak tutturamayabilirsiniz.Size kuaförünüze danışmanızı tavsiye edebiliriz :)

3. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    bende bayiliyorum o renge :)

o ses türkiyede hadisenin saç rengi nedir ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcunuza göre saç renginiz ne olmalı?

Burcunuza göre saç renginiz ne olmalı?

kumral dore saç rengi dore saç rengi altın kumral mavi gözlülere hangi gider Hangi burcun kadınına ne renk saç rengi daha çok uygundur?Burçlara göre her burcun kadınına saç rengi önerileri:tik: KOÇ: Koç kadını için kızılın her tonu çok uygun. * BOĞA: Boğa kadını için en uygun saç rengi sarı ve kızıl. * IKIZLER: Çılgın duyarlı ve rutine karşı duran kişiliği ile saç rengini birkaç...
  2. o ses ne sesiydi?

o ses ne sesiydi?

eşim nobette oldugu günler tv başında uyurum genelde gece bi sesle uyandım banyodan geliyodu takur tukur önce uyku sersemi şaşırdım ve korktum acıkcası biarz bekledim devam etti sonra banyoya gitti sesin banyoda vileda kovasından geldiğini anladım önce kuş ve çıkamadıgı için çırpınıyo diye düşündüm ama sonra dün hic cam acmadıgım aklıma geldi kuş girmesi imkansız dı yani fare oldugunu düşündüm...
  3. Saç Rengi

Saç Rengi

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım koyu kumraldı. Koleston 12/0 çok açık doğal sarıyla boyadım. Güzel tatlı bir renk oldu. Tabi turunculukta oldu biraz haliyle. Şimdi düzeltip eski halime dönmek istiyorum dün koyu kumral boya aldım palette 6/0. Sizce tutar mı turunculuk filan gider mi boyamalı mıyım ?
  4. 4 Şubat O Ses Türkiyede kimler elendi yazarmısınızzz

4 Şubat O Ses Türkiyede kimler elendi yazarmısınızzz

OSesi izliyorum ama 4 Şubat gecesi düğündeydik ve ben izleyemedim.Kimler elendi yazabilirmisiniz..Teşekkürler..
  5. Saç Renginizi Açmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

Saç Renginizi Açmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

Bu konu; Saç Renginizi Açmak İçin Neler Yapabilirsiniz haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçlar kadınların en çok önem verdiği yerlerinin başında geliyor. Saçlarımız bakımlı ve hoş durduruğunda kendimizi iyi hissederiz. Bu sebeple de temizlik başta olmak üzere bazı bakımlar uygular, arada bir rengiyle oynamak isteriz. Eğer siz de saç renginizden sıkılıp yenilik yapmayı...

Sayfayı Paylaş