gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

O Ses Türkiye'nin Birincisi Bence Athena Gökhan!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

o ses türkiye, o ses türkiye athena gökhan, athena gökhan
    Sevgili melekler, O Ses Türkiye'nin dün gece yayınlanan yarı final bölümünün ardından finale kalan 4 isim de (Hasan Doğru, Mert Demir, Abdullah Cilviz ve Ersin Yılmaz) Athena Gökhan'ın yarışmacılarından çıktı. Yeni sezona başlarken yeni jüri üyelerinden en çok ilgiyi Ebru Gündeş çekmişti. Ancak gerek sempatikliği, gerek müzik kulağı, kendine has içten tavırları ve sezgileriyle bana kalırsa bu yarışmanın galibi ve yıldızı Athena Gökhan oldu.

Yarışma başlarken pek çok kişi bu yarışmada Gökhan'ın ne işi var diye düşünmüştü. Oysa Gökhan'ı gayet iyi tanıyan ve Türk halkının da tanımasını isteyen Acun Ilıcalı'yı bir kez daha tebrik etmek gerekiyor. :)

meleklermekani.com TİTAN

o-ses-türkiye.jpeg

O Ses Türkiye'nin Birincisi Bence Athena Gökhan! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O Ses Türkiye birincisi kim oldu

O Ses Türkiye birincisi kim oldu

O Ses Türkiye birincisi kim oldu ? Selam millet O Ses Türkiye birincisi kim oldu ben izlemedim :S
  2. O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi Oğuz Berkay fidan mı oldu yoksa ben mi yanlış duydum:S
  3. O Ses Türkiye yarışması birincisi

O Ses Türkiye yarışması birincisi

O Ses Türkiye yarışması kim birinci oldu O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda O Ses Türkiye yarışması birincisi hakknıda merak ettiğiniz haberi sizlerle ve tüm meraklı misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. O Ses Türkiye’nin kazanan ismi 16 yaşındaki Oğuz Berkay Fidan oldu. Hadise'nin takımında Bihter Erkmen ve Hülya Avşar'ın takımında Fatma İşcan yarı...
  4. 2013 o ses Türkiye birincisi kim

2013 o ses Türkiye birincisi kim

merhabalar 18 şubat akşamı o ses Türkiye finalin de kim birinci oldu bilgi verirmisiniz çok merak ediyorum izleyemedim de
  5. O Ses Türkiye Birincisi Mustafa Bozkurt Kimdir?

O Ses Türkiye Birincisi Mustafa Bozkurt Kimdir?

bu konu O Ses Türkiye birincisi Mustafa Bozkurt hakkında bilgilere yer vermektedir. O Ses Türkiye finali 18 Şubat Pazartesi akşamı yarışmacıların mücadelesi ile birlikte sona verdi. Yarışmanın başından beri özgün müzik sanatçısı merhum Ahmet Kaya'ya sesinin benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken ve ilgi toplayan Gaziantep li Mustafa Bozkurt oldu. Mustafa Bozkurt hakkında bilgi sahibi...

Sayfayı Paylaş