gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

O Ses Türkiye'ye Sürpriz Yarışmacı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

oses türkiye nur cennet, oses türkiye nur cennet uçar, nur cennet uçar
    Sevgili melekler, bu gece yayınlanan Oses Türkiye yarışmasına sürpriz bir isim yarışmacı olarak katıldı. 2012 Oses Türkiye'de yarışan ve tavırları, konuşmalarıyla jüri üyelerini çıldırtan ve Acun tarafından yarışmadan diskalifiye edilen Nur Cennet Uçar, 2013 Oses Türkiye yarışmasına yeniden katıldı.

Geçtiğimiz sene katıldığı yarışmada lakayıt tavırları ve umursuz konuşmalarıyla diskalifiye olduktan günler sonra programa konuk olarak katılıp jüri üyelerinden özür dileyen Nur Cennet Uçar, başarılı performansıyla 4 jüri üyesini de kendine döndürmeyi başardı. Jüriden Gökhan'ın takımını seçen Nur Cennet Uçar, bakalım önümüzdeki günlerde nasıl bir performans sergileyecek :)

nurcennet3.JPG nurcennet1.JPG nurcennet2.JPG

O Ses Türkiye'ye Sürpriz Yarışmacı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahibinin sesi Troyka Diyalog, Türkiye'ye sokulmadı

Sahibinin sesi Troyka Diyalog, Türkiye'ye sokulmadı

Rus Kommersant gazetesi, "Milli Hayalet" başlığı ile yayımladığı haberde Rus Troyka Diyalog'un Petkim ihalesinde en yüksek teklifi vermesine rağmen tercih edilmemesini, şirketin sahibinin Ermeni asıllı olmasına bağladı. Türk hükümetinin "TransCentralAsia" konsorsiyumunun Türkiye'ye girişini önlediğinin iddia edildiği haberde, Petkim'i satın almaya hazırlanan...
  2. o ses ne sesiydi?

o ses ne sesiydi?

eşim nobette oldugu günler tv başında uyurum genelde gece bi sesle uyandım banyodan geliyodu takur tukur önce uyku sersemi şaşırdım ve korktum acıkcası biarz bekledim devam etti sonra banyoya gitti sesin banyoda vileda kovasından geldiğini anladım önce kuş ve çıkamadıgı için çırpınıyo diye düşündüm ama sonra dün hic cam acmadıgım aklıma geldi kuş girmesi imkansız dı yani fare oldugunu düşündüm...
  3. O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi Oğuz Berkay fidan mı oldu yoksa ben mi yanlış duydum:S
  4. O Ses Türkiye'ye Tuğçe Gendilen Damgasını Vurdu!

O Ses Türkiye'ye Tuğçe Gendilen Damgasını Vurdu!

o ses Türkiye son bölüm, o ses Türkiye tuğçe gendigelen, o ses türkiye Tuğçe Gendilen kimdir 11 Kasım 2013 O Ses Türkiye yarışmasına Tuğçe Gendigelen damgasını vurdu. Tüm jüri üyelerinin hayranlığını kazanan Gendigelen 23 yaşın da olmasına rağmen kendini gayet iyi yetiştirmiş ve şampiyonluk yolun da ilerleyebilecek yarışmacılar arasın da yer alıyor. Tuğçe Gendigelen hakkın da bilgi sahibi...
  5. O Ses Türkiye'ye Rakip "Star Işığı X Factor" Geliyor!

O Ses Türkiye'ye Rakip "Star Işığı X Factor" Geliyor!

star ışığı x factor, x factor türkiye, x factor yarışması Sevgili melekler, O Ses Türkiye'ye rakip program "Star Işığı X Factor" çok yakında başlıyor. Elemelerine başlanan X Factor'de yarışmacıları Türkiye’nin dört bir yanından gelen yarışmacı adaylarını Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan dinleyerek eleme yapıyor. Kanal D'de başlayacak olan X Factor...

Sayfayı Paylaş