gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

O ve Ö gifler

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

O ve Ö gifler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şifalı Bitkiler (N-O-Ö)

Şifalı Bitkiler (N-O-Ö)

Şifalı Bitkiler (N-O-Ö) • Nane: Yapraklari çay hâlinde yatıştırıcı, mîdevî, gaz söktürücü, bulantıyı giderici olarak kullanılır. Bunun yanında çeşitli ilâçların terkibinde kullanıldığı gibi, yaprakları çiğ veya kurutulmuş olarak yemeklere konur. Nâne esansı, çok miktarda zehir etkili olmasına karşılık az miktarı mîde ağrılarına ve bulantılara karşı kullanılabilir. Nâne uçucu yağı da oldukça...
  2. 11 gün önce iliskiye gırdım ve o dönemde yumurtlama dönemımın ıcındeydım

11 gün önce iliskiye gırdım ve o dönemde yumurtlama dönemımın ıcındeydım

hamilemiyim ?? tam 11 gün önce iliskiye gırdım ve o dönemde yumurtlama dönemımın ıcındeydım ... bekarım ve düzenli bir sex hayatım yok .. ıcıme boşaldı ve tam 17 saat sonra erstesi gün hapı kullandım... ama yan etkılerını ve etkılerını henüz göremedm hapın ... gögüslerim 2gündür cok hassas .. acaba hamılemıyım ??? lutfen acil cevap verın :(
  3. islamiyetten önce o dönemin ressam ve eserleri hakkında bilgi ???

islamiyetten önce o dönemin ressam ve eserleri hakkında bilgi ???

Arkadaşlarım bana acil olarak islamiyetten önce yaşamış ve o dönemin ressam ve eserleri hakkında bilgiler lazım bulabilirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş