gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

o zeki olduğu kadar çokda yakışıklıydı

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

o zeki olduğu kadar çokda yakışıklıydı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yapımı çok basit bir o kadarda şık

yapımı çok basit bir o kadarda şık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Seni o Kadar Çok Seviyorum ki AnLatmaya KeLimeLerim Yetmedi

Seni o Kadar Çok Seviyorum ki AnLatmaya KeLimeLerim Yetmedi

seni o kadar çok seviyorum ki seni o kadar çok seviyorumki okadar seviyorumki seviyorum ki Şu anda cok uzaktasın, beni düşünüyor musun, bilmiyorum? Ama ben hep seni düşündüm bugün, hiç aklımdan çıkmadın, attığım her adımda, yaktığım her sigaramdaydın.... Seni öyle cok özlüyorum ki, zaten cok uzaklardaydın, bugün klavyeme dokunan parmaklarım bile sana kavuşamadı...Bugün bir başka hüzün çöktü...
  3. Seni O Kadar Çok Sevdim Ki...

Seni O Kadar Çok Sevdim Ki...

Ahmet Selçuk İlkan 2011 yılına bomba gibi giriş yaptı...Kendisini beğenerek ve zevkle dinlediğim şair,birbirinden güzel şarkı ve şiirlere güzel sesiyle hayat verdi...2011 albümünde müzik dünyasının en seçkin romantiklerini bir araya getirdi... Ahmet Selçuk İlkan “Seni o kadar çok sevdim ki” isimli 11. albümünde yer alan ‘Ona Yanarım’ parçasında Selami Şahin ve Ferhat Göçer ile bir ilke...
  4. Aslında o kadar çok sorum varki??

Aslında o kadar çok sorum varki??

Merhaba ben yaklaşık iki senedir evliyim kahve falı bakmayı bilmezdim ama kendmi bildim bileli de merakım vardır? Benim kayınvalidem kahve falı bakıyor.. ilk tanıştğmzda yani bundan bir 6 sne öncesi varsayılan hislerime dayanarak benmde bakabileceğimi söyledi yok şu şekil bu oluyor şu şekil şu oluyor derken çat pat ona buna şuna buna derken baktım aile bireyleri tek tek dökülmeye başladı işte...

Sayfayı Paylaş