gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Obama dini liderlerle buluştu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ABD Başkanı Barack Obama, bu sabah İstanbul'da dini liderlerle bir araya geldi.
    Obama ilk olarak, Conrad Otel'inde ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu mensupları ve aileleriyle buluştu. Bu buluşma basına kapalı olarak yapıldı.

Obama, daha sonra da İstanbul Müftüsü Mustafa Çağrıcı, Türkiye Musevileri Hahambaşı İshak Haleva, Türkiye Ermenileri Patriği Vekili Aram Ateşyan, Süryani Kadim Cemaati Metropoliti Yusuf Çetin ile görüştü.

Bu görüşmeye katılmayan Fener Rum Patriği Bartholomeos'un ise Obama ile özel olarak görüşeceği öğrenildi.

Obama'nın dini liderlerle yaptığı görüşme, gazetecilerin fotoğraf ve görüntü alınmasının ardından basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Otelden Erdoğan ile ayrıldı

Başbakan Erdoğan ile Barack Obama, saat 10.45'de otelden birlikte ayrıldı. Erdoğan, Barack Obama'nın makam aracına bindi. Obama ve Erdoğan, daha sonra Sultanahmet'e hareket etti.

Obama ve Erdoğan'ın bulunduğu konvoy, Beşiktaş, Kabataş, Tophane'yi takiben Galata Köprüsü'nü geçerek, Gülhane Parkı'nın içinden Sultanahmet Meydanı'na ulaştı.

Konvoyun geçişi sırasında yol üzerindeki vatandaşların cep telefonu veya fotoğraf makineleri ile görüntü almaya çalıştıkları gözlendi. Konvoyun geçişi sırasında tramvay seferi kısa süreliğine durduruldu.

Obama dini liderlerle buluştu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. liderin Cenazesinden...

liderin Cenazesinden...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. liderimiz

liderimiz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Süper Lider

Süper Lider

süper liderlik Peki, bir dizi ana işletmeye bakan bir süperliderin temel görevi nedir? Welch şöyle diyor: “Benim işim, en büyük fırsatlara en iyi kişileri yerleştirmek ve paraları doğru yerlere en iyi biçimde dağıtmak. Hepsi bu. Fikirleri aktar, kaynakları dağıt, yoldan çekil.” Welch, bir buzdolabının tipine karar verilirken işin içinde değil. Bunu uzmanlara bırakmış: “İyi bir televizyon...
  4. Lider

Lider

Bakınız; Sultan, Yönetici.İyi bir fırsat olarak yorumlanır.Rüyada bir partinin veya bir kurulusun liderini, öncüsünü görmek, yapacaginiz islerde, alacaginiz kararlarda mutlaka baska birinin fikrini almak ihtiyacini duydugunuza, kendi inisiyatifiniz ile hiç bir is yapamadiginiza ve bundan dolayi herkesin tenkidine ugradiginiza delalet eder
  5. Lider şefkati

Lider şefkati

İzmir kurtulmuş, çok tatlı bir yorgunlukla, Atatürk ve arkadaşları Ankara�ya hareket ederler. Yandaki kompartımanın kapısını çalar yaveri: yorgun ve bitkin, kravatını yıkamaktadır Atatürk. Yaveri: Paşam, hiç mi uyumadınız, niye böylesiniz, der. Atatürk: Ya Çocuk, kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım; ağrıdı. Setremi yastık yaptım, üşüdüm... Ben de...

Sayfayı Paylaş