gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Obama'dan önce bavulları geldi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ABD Başkanı'nın eşyalarını taşıyan uçak Ankara'ya indi. Eşyalar havaalanından 9 kamyonla taşınabildi.

Amerika Birleşik Devletleri başkanı Barack Obama'nın tarihi Türkiye ziyaretine günler kaldı. Ziyaretin hazırlıkları ise sürüyor.

Bugün Ankara'ya gelen bir uçak, Obama'nın eşyalarını getirdi. Eşyalar havaalanından ancak 9 kamyonla taşınabildi.

11 EYLÜL SALDIRILARI AFGANİSTAN VE IRAK İŞGALİ

Bush yönetimi sırasında yaşanan bu gelişmeler, İslam dünyası ile Beyaz Saray arasında bir soğukluk yarattı. Seçim kampanyasında bu konuyu işleyen Obama, buzları eritmek için çalışacağını söylemişti.

Obama, seçimin ardından yaptığı konuşmada da, Beyaz Saray'daki ilk 100 günü içinde bir müslüman ülkeyi ziyaret edeceğini açıklamıştı.

TÜRKİYE ZİYARETİ CLİNTON TARAFINDAN AÇIKLANDI

Barack Obama, bu ülkenin adını, dışişleri bakanı Clinton aracılığıyla duyurdu.

Clinton'ın açıklamasından sonra gerek Ankara'da gerekse Washington'da hummalı bir çalışma başladı. Amerikan Hava Kuvvetlerine ait bir askeri uçak, Obama'nın ziyaretinde kullanılacak eşyayı ve Amerikalı basın mensuplarının malzemesini getirdi.

Yaklaşık 2 buçuk saatte uçaktan indiriler eşya, 9 kamyona yüklendi. Kamyonları kullanan Türk şoförlere Amerikalılar da eşlik etti.

Polisin korumasındaki kamyonlar, Obama'nın ziyareti sırasında kalacağı otele doğru hareket etti.

Obama'dan önce bavulları geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bavul

Bavul

Bakınız; Çanta, Çantacı.Rüyada ne şekilde olursa olsun bir bavul görmek, mutlaka yolculuğa işarettir. Rüyada ne şekilde olursa olsun bir bavul görmek, mutlaka yolculuğa işarettir.İçi dolu bavul, kötü bir haber; boş bavul,planlanan yolculuğun bazı sorunlar yüzünden olmaması anlamındadır.. Rüyada ağzı açık ve içi boş bavul, temiz, iyi hberdir. İçinde eşya olan ve ağzı açık bavul ise dedikodudur....
  2. Hakan Peker - Öyle Gel

Hakan Peker - Öyle Gel

Sevdiğimi kimse bilmesin seni Geceyi üstüne örtte öyle gel Arkandan kapıyı sıkıca kapat Düğmeni yavaşca çözde öyle gel O güzel yüzünü saklama sakın Işığı şöyle bir yakta öyle gel Bakarsın titrerim görünce seni Yanıma yavaşca süzül öyle gel Gel gel gel gel yanıma Yavaşca süzül öyle gel Bir sır ol kimse görmesin seni Rüzgara yağmura karış öyle gel Sessizce fısılda duyarım seni Şarkıya...
  3. Önce Sen Gel

Önce Sen Gel

. Uzaklardan bir ses olmanı isterdim, bir selam, bir nefes... "Üşüme" diye seslenmeni isterdim... Bir el olmanı isterdim, bir kol... "Özledim" deyip sarılmanı... En karanlık yerinde düşlerimin çıkıp gelmeni isterdim. Kınalı bir bahar gibi, umut ışığı olmanı isterdim hayatıma... Gelseydin ve yaslasaydım başımı omuzuna, ağlasaydım doya doya ... Geçerdi...
  4. AsiMelek bir an önce gel

AsiMelek bir an önce gel

Asi'miz, işyerinde neti kesildiği için aramızdan geçici bir süreliğine gitti. Çok üzgünüm... Hemde çok... Ben her gün onunla çetten yada her hangi bir konu içersinden dalaşmasam, ona laf atmasam canım sıkılır. Alışkanlık olmuş, eminim ki hepiniz için öyledir... Her daim neşeli, şakacı, sevimli ve sağlam karakteri olan Asi'm bir an önce gel bize... Seni çok ama çok özleyeceğiz... Canım...

Sayfayı Paylaş