gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öbür dünya nasıldır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

öbür dünya nasıldır

öbür dünya nasıldır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öbür Taraf

Öbür Taraf

Her şeyi bu tarafta elde etme isteğidir, bizi çileden çıkaran... Elden uçan bir rüzgâr, parmaklardan süzülen bir su, bakışlardan geçip giden bir ışık gibi fenâ ve fâni olan şeyler. Ele avuca sığmaz bu dünyanın, mutantan nimetleri. Kararında durmuyor. Çekip gidiyor. Esip geçiyor. Akıp yok oluyor.. Kararı yoktur. Zararı çoktur. Çizer geçer kalbi.. Ruhu yaralar, vicdanı hasta eder ve kaybolur......
  2. Cem Karaca - Öbür Dünya

Cem Karaca - Öbür Dünya

tatlıdır içilir suyu kimseye benzemez huyu nice muhlis akarsuyu yedin yine doymadın mi? seni okuyup yazanı yunus gibi bir ozanı koskocaman pir sultanâ��ı yedin yine doymadın mi? haçı bektaş-i veliâ��yı imam hasan hüseyinâ��ı o mübarek mevlanaâ��yı yedin yine doymadın mi? fani kurmuşsun temeli bilmem sana ne demeli koca müstafa kemalâ��ı yedin yine doymadın mi? dünya dünya yalan...
  3. Ölen iki kadının öbür dünyadaki sohbeti

Ölen iki kadının öbür dünyadaki sohbeti

*Selam, benim adım Fatma. -Selam, benimki de Sevda.Bu arada sen nasıl öldün? *Donarak öldüm. - Offffff yaaaaa çok korkunç. *Yok o kadar kötü değildi aslında. soğuktan titremem geçince ısınmaya başladım ve birden bir uyku bastı ve sonunda huzur dolu bir ölüm gerçekleşti.Peki sen nasıl öldün? -Agir bir kalp krizi geçirdim. Kocamın beni aldattığını sandım, onu iş üstünde yakalamak icin eve erken...
  4. Tuhaf "öbür dünya " deneyleri

Tuhaf "öbür dünya " deneyleri

öbür dünyadan gelen sesler Kimi öldükten sorna baska bir bedende yeniden dogusa inanir, bazilari öldükten sonra cennet veya cehenneme inanir bazilari da cennet ve cehennemi bu dünyada yasadigimiza ve öbür dünya diye birsey olmadigina...bence bu sorularin bu kisa hayatda hic bir önemi yok zamanimizi bu sorularla gecirecegimize ve böyle deneylere para harcayacagimiza daha yararli seyler...
  5. Öbür dünyada da bu dünyada ki nimetlerden olacak mı ?

Öbür dünyada da bu dünyada ki nimetlerden olacak mı ?

Mesela ben ç,kolatayı, muzu, bisküviyi ve bazı yemekleri son derece seviyorum ve merak ediyorum, öbür dünyada da bu nimetlerden olacak mı?

Sayfayı Paylaş