gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

öbür taraf muhabbetleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

*biraz daha ışık. aha ışıklar geldi. amaninnn biraz daha huri.

*neyse günahı öderiz abi...

*-bidakka ya ben öldüysem senin ne isin var lan burda tolga
    -salak ayni arabadaydik
    -ha ondan bende diy....

*-şişşş kirmizi donlu arkadaşim bakar misin bir saniye.. kazaa burdan 3 mbit vurduruyormuş dogru mu? hayir altyapiyi kuralim şimdiden, gelecek arkadaşlara rahatlik saglariz..
    - turksun dimi, şu taraftan..

*.... abduhu ve resuluhu... tuh ya be kelime-i sahadeti bile getiremedik

*çok sicak bi klima falan yok mu burda

*abi iki dakka birine bakip gelcem aşşagidan..kimligimi birakimm abi .. boynuzunu mizragini yiyim.. he de guzel abim benim. kirmizilarda pek yakişmiş..

*-geç bakiim köprüden
    -sen benim kim olduğumu biliyo musun?

*- demistim silahla oyun olmaz diye.

*-sonunda !!! bunun için mi bu kadar kastım bea!!!
    üzerimde bi hafilik rahatlama hissediom!

*-sevgilim sonunda bütün dertlerimizden, bizi anlamayan o eski kafalılardan kurtulduk. sevgilim tülin....??
    -tülin son anda atlamaktan vazgeçti,canım (zebani)

*-mahmut abi... nassı? oldu mu??? patladı mı bomba?

*kadın: "nası görünüyorum kim bilir, beni beğenecekler mi acaba ?"

*- ee en yakın bufe nerde acep? gelirken sigarayı unutmusuz asaada

*-ee huriler, şaraplar nerde? biz onun için geldiydik...

*ölüm ölüm nedir ki gülüm, senin icin yasamayı göze almısım... ulan burası neresi ? kızı etkilicez diye, som agzımızın kurbanı olduk böühüh.
    ajda: merhaba ben ajda pekkan, ay cok heyecanliyim, paradise'a mi gonderilecegim simdi!?
    tanri: bu da kim?

*ulan icmicektim o son kadeh sarabi.. amma carpti ha..

*zebani:maalesef sizi cehenneme göndermek zorundayız hanfendi.
    polyanna:ay ne güzel zaten kırmızı bana hep çok yakışmıştır lay lay lom.

*- ben o yılanı hipnotize ederdim ama o fare karıştırdı aklını biliyorum ben ..

*-bilseyim eğer...bilseydim...herşeyimi verirdim..hiçbir şeye sahip olmazdım

*- aha kanatlarım var.. yaşasın.. artık melek mi oldum ?
    - hayır dünyadaki mallıklarından ötürü kaz yaptık seni..

*.- internete girmem lazim. maillerime bakicam.
    - bak su kirmizili amcayi izle o sana yolu gosterecek.
    - pekiy...

*- dedim ben mavi tel diye! dinleyen yok ...na koyim.

*-ben zaten ateist taklidi yapıyodum.

*merhaba efenim benim cennetten arsam vardı hurilere nazır...

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: öbür taraf muhabbetleri
    emegine saglık canumm

öbür taraf muhabbetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öbür Taraf

Öbür Taraf

Her şeyi bu tarafta elde etme isteğidir, bizi çileden çıkaran... Elden uçan bir rüzgâr, parmaklardan süzülen bir su, bakışlardan geçip giden bir ışık gibi fenâ ve fâni olan şeyler. Ele avuca sığmaz bu dünyanın, mutantan nimetleri. Kararında durmuyor. Çekip gidiyor. Esip geçiyor. Akıp yok oluyor.. Kararı yoktur. Zararı çoktur. Çizer geçer kalbi.. Ruhu yaralar, vicdanı hasta eder ve kaybolur......
  2. Muhabbet

Muhabbet

Sevgi ve aşk üzüntü ve kedere, akıl ölçülerinin dışına çıkmaya; dünya sıkıntısına, hastanın vefatına; Birine aşırı derecede tutkun olmak dince ve malca noksanlığa, Allah aşkı ve neticete kişiyi gerçek aşka ulaştıran makul ve dozunda sevgi asalete, yaratıılış güzelliğine, Kişinin eşini sevmesi her türlü hayra, dünya ve ahiretin güzel nimetlerine, sünnete uymaya, Sevdiği ile vuslata ermek bazen...
  3. Cem Karaca - Öbür Dünya

Cem Karaca - Öbür Dünya

tatlıdır içilir suyu kimseye benzemez huyu nice muhlis akarsuyu yedin yine doymadın mi? seni okuyup yazanı yunus gibi bir ozanı koskocaman pir sultanâ��ı yedin yine doymadın mi? haçı bektaş-i veliâ��yı imam hasan hüseyinâ��ı o mübarek mevlanaâ��yı yedin yine doymadın mi? fani kurmuşsun temeli bilmem sana ne demeli koca müstafa kemalâ��ı yedin yine doymadın mi? dünya dünya yalan...
  4. Tuhaf "öbür dünya " deneyleri

Tuhaf "öbür dünya " deneyleri

öbür dünyadan gelen sesler Kimi öldükten sorna baska bir bedende yeniden dogusa inanir, bazilari öldükten sonra cennet veya cehenneme inanir bazilari da cennet ve cehennemi bu dünyada yasadigimiza ve öbür dünya diye birsey olmadigina...bence bu sorularin bu kisa hayatda hic bir önemi yok zamanimizi bu sorularla gecirecegimize ve böyle deneylere para harcayacagimiza daha yararli seyler...
  5. öbür dünya nasıldır

öbür dünya nasıldır

öbür dünya nasıldır

Sayfayı Paylaş