Ocak ayında hamilelik müjdesi bekleyenler...

bende aşılama yaptralı 2 gün oldu inş mutlu haberi ocak ayında alcm sizdeki sorun neydi bu arada
bende herşey normal tatlım ama sanırım yumurtam çatlamıyo ya da hap hala etkisini sürdürüyo :(

- - - Updated - - -

topiğin hayırlı olsun canım göbüşlermiz bebiş dolsun tez zmanda inşallah. benim adet 28 aralık 5 gün kaldı. bikaç gündür mide bulantısı vardı bugün ağrıya döndü. 3 gündür falanda acayip kasık ağrısı çekiyorum. hayırlısı tam 18 adet dönemi oldu bekiolrum inş gelmiştir meleğim
inşallah canım müjdeni bekliyorummmm:D

topiğin hayırlı olsun canım göbüşlermiz bebiş dolsun tez zmanda inşallah. benim adet 28 aralık 5 gün kaldı. bikaç gündür mide bulantısı vardı bugün ağrıya döndü. 3 gündür falanda acayip kasık ağrısı çekiyorum. hayırlısı tam 18 adet dönemi oldu bekiolrum inş gelmiştir meleğim

cnm bnm de adetm 28 aralık inşallah gellmiştir ikimizinde meleği

ins rabbim.butun isteyenlerin gobuslerine birer melek gonderir bende dahil bir yildir evliyim cok istiyorum bir cocugum olmasini ins hayirlisi olur saglikli evlatlar verir rabbim.herkese benim daha once iki dusugumoldu ilki 6 aylikti ikincisi iki aylik ins rabbim guzel haberlerini bekliyorum.hayirlisiyla.

merhaba ben aranıza yeni katıldım.
ocak ayını bende merakla bekliyorum 2 senelik evliyim ve artık bebek istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık umarım hamileyimdir 12 gün kaldı çok heyecanlıyım

bende bu ay çok umutluyum rabbim eli boş çevirmesin dualarımızın kabul olması tek temennimiz.ocak 7 günü adet olmadan geçirsem ocak 25 doğum günüm inşallah hem yeniyıl müjdesi olcak bebeğim hemde doğum günü hediyem..ondan güzel hediyemi olur:)dua edin kızlar bol bol el açın rabbim duyacaktır sesimizi.

Geri