gebe
  1. _zeybet_

_zeybet_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

octamar kullanmalımıyım?

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında _zeybet_ tarafından paylaşıldı.

octamar kullanan varmı octamar vitamin fiyat oktamar Arkadaşlar oğlum 2.5 yaşında 12 kilo boyu 91 cm çevremdeki herkez ayıf diyo çıldırıyorum dr götürdüm normal dedi yinede beim içim rahat değil tv de octamar adlı bi vitamin reklamı gördüm kullanan arkadaşlar bana yorum yazabilirlermi sizce kullansam mı?

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

gerekli,
    bende yumurcak tvde gördüm ve eczaneden istedim, elinde yoktu ama hemen getirtti, şimdi kullanıyorum.. 3 yaşında çocuğum var hiç ilaç içiremezdim fakat octamarı sevdi ve iştahı açıldı.. tavsiye ederim... iyi günler..

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dikkat

oktamarı bilmiyorum ama her balık yağı alınmaz kanadadan ithal balık yagıymış denemedim ama düşünüyorum kızım için

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

octamar

benim kızım 7 aylık ve gören herkes zayıf diyor bunada tahammül edemiyorum ama çok iştahsız drlar normal diyor ama içim rahat değil octamar kullanmayı düşünüyorum ama kızım için henüz erkenmi değilmi karar veremedim kullanan yada bilen varsa yardımcı olabilirmiii lütfeen

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuğunuz 7 aylıksa bi en az 18 aylık olmasını bekleyin ben eczanede staj görüyorum kuzenim için alacaktım fakat eczacımız 18 ay en az beklememizi söyledi çünkü erekn yaştada verirsek kemik uçlarını fazla sertleştireceğinden büyümeyi kısıtlayabilirmiş:)

nese355 bunu beğendi.
  6. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Bencede canım bişi kullanma dr normal dediyse normaldir aksi bişi olsa zaten dr bi ilaç verirdi heleki gelişme çağında olan bi çocuk için vermiosa bişi sende herşeye inanıp güvenme vermeee..:)

7. gizeemm

gizeemm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende almıştım ondan kokusu çok kötü,ne zaman vermeye çalışsam ağzından çıkardı,nutrigen omega balık yağını kullandım sonradan eczacı tadı daha güzel deyince aldım,o şurubu içti çok şükür,zaten bu balık yağlarını doktorlarda öneriyor,zeka gelişimi için.

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

octamar 1.5 yaşından sonra tavsiye edildiğini duydum yanılmıyorsam rerken yaşta kullanınca kemik çları fazla sertleşme olasılığından dolayı büyümeyi engeller

9. ilkgözağrım

ilkgözağrım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yumurcak tvde gördüm octamarı bide eczaneye sordum içinde balık yağıda var zeka gelişimi için kullanabilirsin dedi.kızım 13 aylık çok iştahsızdı 3 aydır octamar içiriyorum baya iştahı açıldı çok şükür ben çok faydasını gördüm tavsiye ederim.

10. mltdlrmr

mltdlrmr Forum Okuru

ben kızım için kullandım omega çocukların öğrenme becerilerinide olumlu yönde etkiliyor haftada bir kez balık verin diyorlar fakat her hafta balık yediemiyorum ayrıca balık seçimide çok önemli derin sularda yaşayan civası çok olan balıklar tercih edilmemeli o yüzden yapay da olsa balık yağı takviyesi şart yapacak bişey yok ben verdim bağışıklığıda kuvvetli şükür oğlum içinde aldım şimdi inşallah onada faydası olur.

11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    omega seviyesinin en yüksek olduğu balık türü soğuk sularda yaşayan balıklardır. Ülkemiz de yetişen ve omega değeri en yüksek balıklar hamsi ve sardalyadır. Ben de bir anne olarak sık sık çocuklarıma balık yediremiyorum yada yeteri kadar yemek istemiyorlar. Kullandığım bir markanın omega kapsülünü ve bağışıklık sistemini geliştiren vitamin çiğneme tabletini kullanıyorum

octamar kullanmalımıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi şampuanı kullanmalıyım ?

Hangi şampuanı kullanmalıyım ?

Kızlar saçlarımın canlı ve yumuşak olması ve parlaması için sizlerden şampuan tavsiyeleri yada bitkisel bir yöntem rica ediyorum var mı ?
  2. Bebeklerler Emzik Kullanmalı mı ?

Bebeklerler Emzik Kullanmalı mı ?

bebekler emzik kullanmalı mı bebekler emzik bebekler emziği ne zaman bırakmalı Bazen görürüz çocuk kocaman olmuş ağzında hala emzik, dişliyor, kızarız değil mi melekler :) Hiç yakıştıramayız. Koca çocuksun hala emzik mi emiyorsun deriz. Aslında dozunda kullanıldığı sürece emziğin anneye çok yararı dokunuyor. Bakın İstanbul Parenting Class'dan Uzman Psikolog Sinem Olcay emzik hakkında sorulan...
  3. bebekler antibiyotik kullanmalı mı ?

bebekler antibiyotik kullanmalı mı ?

Kızlar bebekleriniz bu kış ayında hasta olduğunda sizer antibiyotik kulanıyor musunuz = Çok fazla antibiyotik ishal yapıyor ne bilim böbreklere etki ediyor. Sizler hasta olan bebekleriniz için antibiyotik kullanımına nasıl bakıyor sunuz ? Antibiyotik kullanmıyorsanız neler kullanıp bebeklerinize veriyorsunuz. Hayırlısı ile şu kış geçse artık canımdan bezdim herkes hasta ya off offfffffff
  4. Günlük Pedleri Nasıl Kullanmalıyız?

Günlük Pedleri Nasıl Kullanmalıyız?

günlük pedlerin kullanımı günlük pedlerin zararları günlük pedlerin yan etkileri Hemen hemen her bayan günlük pedleri kullanmaktadır. Bazen bu günlük pedler akıntıdan sizi korumak yerine enfeksiyonlara neden olarak hastalıkların oluşmasına neden olabilir. Günlük pedleri eğer kullanıyorsanız uzmanların önermiş olduğu ve sağlığınız için bu çok önemli bilgilere mutlaka göz atmanızı tavsiye...
  5. Aspirin kullanmalı mıyım ?

Aspirin kullanmalı mıyım ?

aspirin kullanmak zararlımı,aspirin almalımıyım,asprin kullanmak faydalımı,aspirin kimler kullanabilir,aspirin kimlere zararlı Aspirin, kalp krizi riskini azaltırken kanama riskini artırıyor. Araştırmalar kalp damar hastalığı riski yüksek olmayanların aspirin almasının yarar sağlamayacağını, hatta zararlı olabileceğini gösteriyor. Bir hastamın hikayesi bu konuya bir örnek oluşturuyor....

Sayfayı Paylaş