gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Oda Aydınlatması Nasıl Olmalıdır?

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Oda aydınlatmaları aydınlatmadan faydalanacağımız zaman dilimleri göz önüne alınarak dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. bu husus neden önemlidir diyorsunuz belki de. Geceleri bir bardak su içmek için kalktığınız zaman yakacağınız lamba loş olurken mutfakta ev işleri yaparken faydalanacağınız her yeri aydınlatan aydınlatma ürün seçimleriniz son derece akıllıca tercihler olacaktır.
    oda aydınlatması.jpg

Aydınlatmanın iyi oluşu ortamı daha ferah gösterdiği gibi sizinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlamaktadır. Kötü aydınlatma yani aydınlatmanın sizi de boğuyor oluşu ortamı kapadığı gibi aynı zamanda ruhunuzda da negatif etkileşim oluşturur. Odanızın genelini aydınlatan avize tarzı aydınlatmaları kullanmanızın yanı sıra çalışma odalarınızda ayrı olarak okuma lambası gibi alternatiflerden de faydalanabilirsiniz. Hol bölümlerinde geceleri kullanmak üzere gece lambası tipi aydınlatmalardan faydalanmanız yerinde bir seçim olabilir. Bazı odalarınız için vurgulamak istediğiniz alanlara genel aydınlatma ile beraber kullanabileceğiniz ekstra ek aydınlatma birimleri eklemelerinde bulunabilirsiniz.

FARKLI ODA AYDINLATMALARI RESİM GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Son düzenleme: 7 Şubat 2016
Oda Aydınlatması Nasıl Olmalıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. o sımdı burda olmalı

o sımdı burda olmalı

Uyandım birden seninle, Gece üçü bulmamış.. Bir bulut durdu gözümde, Hasret bize uymamış... Belki de hikaye tüm yaşamım.. Ne kadar uzunsa, kısa bir o kadar da. Sensizlikte cümleleri susuyor bu hikayenin, dillenmiyor, söylenmiyor. Hiç bir şeyin yerini bulamıyorum sensiz. Herşey yitik, her şey kırık, yarım, eksik.. Bu şehir neden yabancı gelir bana, bilmezsin. Yokluğunda hiç görmedin ki bu...
  2. bebeklerinizin ilkayakkabısı nasıl olmalı?

bebeklerinizin ilkayakkabısı nasıl olmalı?

ilk adım ortopedi ayakkabı Merhaba kızlar Açıkcasıbende sabırsızlanıyorum bebeğime cicili ayakkabılar giydirmek için peki nelere dikkatetmek gerekir 1. Yumuşak tabanlı ve esnek olmalı: Ayakkabıyı elinize alın ve topukla burun kısmını gererek ayakkabının tabanına dikkat edin. Eğer hiç esnemiyorsa, doğru ayakkabı değildir. Ayrıca bebeğinizin güvenliği için tabanın kaygan malzemeden...
  3. Papağanın Kafesi Nasıl Olmalıdır?

Papağanın Kafesi Nasıl Olmalıdır?

papağanın kafesinin özellikleri, papağan kafesi nasıl olmalı, papaganın kafesi tavsiyeleri Uzun ömürlü ve zeki kuşlar olduklarından dolayı papağan severler beslemek için farklı papağan ırklarından birini seçiyorlar. Bizde jako cins "Paşa" isimli bir papağana sahibiz ve ailemizin bir ferdi olarak kabul ediyor onu çok seviyoruz:) Papağanlara elinizden geldiğince yakın davranıp...
  4. Evde Aydınlatma Nasıl Olmalı ?

Evde Aydınlatma Nasıl Olmalı ?

aydınlatma,ev aydınlatması,bir evin aydınlatması nasıl olmalı,evde aydınlatmanın önemi,aydınlatmanın püf noktaları,ev aydınlatması ile ilgili bilinmeyenler,evde ışıklandırma nasıl olmalı,ev aydınlatmasında doğru tercih, Evlerimizdeki her odanın kendine has bir karakteri vardır. Odalarımızın aydınlatmasının nasıl olacağını düşünürken öncelikle nasıl ışıktan tasarruf ederim ve aydınlatıcının...
  5. Dudak bakımı nasıl olmalı

Dudak bakımı nasıl olmalı

dudak bakımı nasıl yapılır,dolgun dudaklar için ne yapmalı,göz alıcı dudaklar için ne yapmalı,dudaklar için makyaj önerileri,dudak bakımı hakkında bilgiler Dudaklarınız ince ve gösterişsiz mi ? Çatlayan dudaklarınıza çözüm mü arıyorsunuz ? İşte bizden size birkaç dudak bakım önerisi. Artık seksi ve dolgun dudaklara sahip olmak elinizde... Ayrıca ucuz, pratik ve aynı sonucu veren yöntemler…...

Sayfayı Paylaş