gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

oda takımı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: oda takımı
    güzlmiş sağol

oda takımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Farklı Oda Takımı Örneği

Farklı Oda Takımı Örneği

değişik oda takımı örnekleri
  2. Dantel Anglez Oda Takımı

Dantel Anglez Oda Takımı

dantel anglez örnekleri dantel angles örnekleri anglez angles oda takımı Sehpa Örtüsü Dantel Peçete Modeli Takımın Peçetesi Bu Dantelin Çok Değişik Yapılış Tarzı Var Kafesleri Sadece Yönünden Örülüyor O zaman Daha Düzgün Oluyor Kolaya Bile Gerek Kalmıyor Yapmak İsteyenlere Kolay Gelsin... Dantelin Yakından Görünüşü
  3. kasnakta pullu oda takımı

kasnakta pullu oda takımı

kasnakta oda takımı yapılışı kasnakla yapılan oda takımları kasnakta dantel yatak odası takımı yatak odası yapılışı 3ay önce başladım bazıları denemelerim ama onlarda güzel oldu evimde kullanıyorum. hediyelik yapıp götürdüm şimdi sipariş üzerine yapıp satmaya karar verdim bi kaç model daha yapıcam papatyalı felan değişik renklerde almak isteyen olursa tam oda takımı 12 parça peçete,bir adet...
  4. kıvırcık makarna Oda takımı

kıvırcık makarna Oda takımı

kıvırcık makarna kıvırcık makarna nasıl yapılır Ortasındakileri kıvırcık makarnaya benzettim ve bu ismi verdim :D
  5. Bunlarda oda takım örnekleri..

Bunlarda oda takım örnekleri..

elişi modelleri elişi örgü oda takımı örnekleri modelleri örnekleri Bir kaç örnek hoşuma gitti sizlerde görün melişler.. Özellikle bunları nasıl yapmışlar ya hayatta beceremem ama ne kadar hoş durmuş.. annem buna benzer bir oda takımı örmüştü bana :) buda güzelmiş :) :örgü::örgü::örgü:

Sayfayı Paylaş