gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Oda tasarım örnekleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

oda dizayn örnekleri genç odası tasarım örnekleri oda tasarımı Değişen ve gelişen teknolojiyle birlikte ev dekorasyonunada yansıyan mobilya modelleri artık klasik görüntüsünden çıkarak daha modern ve şık tasarımlara yerini bıraktı.Sizlere son derece modern ve şık bazı oda tasarım örneklerini sunuyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Oda tasarım örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mükemmel Mutfak Tasarım Örnekleri

Mükemmel Mutfak Tasarım Örnekleri

Mobideko.Com sizler için Mükemmel mutfak tasarım örneklerini inceledi. Ayrıntılı modellere BURAYI TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.
  2. ilginç tasarım abajur örneği

ilginç tasarım abajur örneği

Abajur modelleri İlginç tasarım abajur örneği Tasarımcılar yine ilginç tasarım yeteneklerini konuşturmuş. Bu ayaklı abajur çok ilginç bir tasarım olmuş. Benim tarzım olmasada yinede değişik bir abajur modeli olduğundan dikkat çekiyor.
  3. Değişik bir oda tasarımı

Değişik bir oda tasarımı

Şık oda tasarımı Yaratıcı oda dekorasyonu Yaratıcı bir eve sahip olmak istiyorsanız bu küçük evler için ideal olan oda dekorasyonunu evinize uygulayabilirsiniz. Genç odası dekorasyonu için farklı ama göze hoş gelen bir dekorasyon olacaktır.
  4. Beyaz oda tasarımı

Beyaz oda tasarımı

Beyaz oda tasarımı Konforu oda tasarımı Beyaz temizliğin simgesidir. Evin rengini açar,güzelleştirir. Bu oda dekorasyonunda ise beyazın üzeine pastel tonlar kullanılmış. Oda tasarımının içinde gizlenmiş olan ama büyük rol oynayan o tablo odayı bütünlemiş.
  5. Kış bahçesi tasarım örnekleri

Kış bahçesi tasarım örnekleri

bu konu;kış bahçesi düzenleme,kış bahçesi tasarımı hakkında bilgiler vermektedir .Doğayı yeşili,çiçekleri sevmeyen yoktur.Doğa bize gelmiyorsa, biz doğaya gideriz diyenlerdenim.Betonlaşma yüzünden doğal güzelliklerimizi ,yeşil alanlarımızı malesef ki kaybediyoruz. Bahçeyle ilgilenmeyi bahçe ortamında bulunmayı ve bahçede çiçek yetiştirmeyi sevenler için kışın bile bu hazdan yoksun...

Sayfayı Paylaş