odanızın dizaynını na sıklıkta değiştirirsiniz...

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
odanızın dizaynını na sıklıkta değiştirirsiniz...
evet arkadaşlar odanızı ne kadar sabit tutabilirsiniz. yani odanızdaki eşyları.
ben en fazla 1 ay kullananbilirim hayatta aynı yerde tutmam hatta odaların yerlerini değiştiririm yatak odasını başka odaya taşırım sıkılganım fenalık basar uyuyamam yoksa delimiyim ben yaa

Ce: odanızın dizaynını na sıklıkta değiştirirsiniz...

yok ben ayda bidefa yaparım canım sen delidin

evet canım sende kanaat getirdin ya ben delüyüm yaf çok güsel bişi buuu

odamı tek odayla kalsa ben değişim delisiyim tüm evi belki arada hafta bir değişirim canım sıkıldıkça eşya sürüklerim ordan oraya birde altında ezilirim :hhh: bak şimdi aşka geldim yarın değişsemmi ne etsem ki :hmm: :D:D

melek bende senın gıbıyım ama benım bellı bır zamanım yok sıkıldıkça değiştiririm yoksa sıkılırım evde.bazen tek bır tablo veya vazonun yerını değiştirmek bile odayanın havasını değiştiriyor.

ne güzel değiştirin siz..benim ev müsait değil..oturduğum odada merdiven var diğer odalara çıkıyor:Dmecburen merdivenden dolayı orası oturma odası oluyor..yukarıdada 2oda var..birsi küçük bay çocuk odası..yatak odasıda genişş.mecburen odaları değiştiremiyorum.ama odadki koltukları değiştiriyorum:Doda yazdan yaza..:D

Cevap: odanızın dizaynını na sıklıkta değiştirirsiniz...

oda değiştiren tüplerden değilim şahsen.. biyer değştimi gözüme batar sinir olurum simetri hsatası gibi bişeyim ben her şey durduğu yerde dursun isterim:D yani kolay kolay değişmem

haftada bır deyıstırırım cunku cok cabuk sıkılıyorum deyısıklık istıyorum

:beşiktaş:

değişikliği severim ama pek değiştirecek gibi değiller sadece koltuk yerleri değişebiliyor maalesef:D

Geri