gebe
  1. Modacı

Modacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ödem neden olur?

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında Modacı tarafından paylaşıldı.

ödem neden oluşur alkol ödem alkol ve elde oluşması elde Temel Sağlık Bilgisi Ödem ve Tedavisi

Ödem yediklerimiz ve içtiklerimizle ilgili olduğu gibi kullandığımız ilaçlar horman ve repleksan tedavileri yada hamilelik habercisi veya böbrek yetmezliği nedeniyle olabilir. Ödem yapan yiyeceklerin başında alkol ilk sırada yer alır. Alkolu vücuttan atılırken vücudunuzdaki suyu tutar ve alkolün vücuttan atılması için vücuttaki su yeterli olmayacaktır. Alkol alındığında kişide tansiyon düşmesi ama 6 - 8 saat içinde tansiyon yükselmesi yani sıvı birikmesine neden olur.

Ödem neden olur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Astim nedir neden olur

Astim nedir neden olur

Astim 1 lt. suya 1 tutam Mersin yaprağı veya ısırgan konur ve 10 dk. kaynatılıp demle- nir ve süzülür. Günde 8-10 çay bardağı, şekersiz olarak içilir. 1 lt.sıcak suya 5 yemek kaşığı Isırgan otu konur, 5 dk. sonra süzüp günde 8-10 bardak şekersiz içilir.
  2. Ödem nedir buyrun öğrenelim

Ödem nedir buyrun öğrenelim

belde ödem oluşması bacaklardaki ödem nasıl atılır ödem, nedir, tedavisi, nasıl atılır, söktürü, ne demek, neden oluşur, nedenleri, neden olur Ödemi atmak için bol bol su içmeli ve yine bol bol yürüyerek ödemi söktürebiliriz Melek'ler. Ödeme karşı önlem için ise tuzdan uzak durmalıyız Melek'lerim. Ödem oluşumuna son verin Sabah şiş gözlerle uyanıyorsanız ve vücudunuzun sık sık su...
  3. Ne Olursa Ne Olur?

Ne Olursa Ne Olur?

su içmezsem kururum sevilmezsem solarım vs vs vs gibi saçma ya da mantıklı aklınıza ne gelirse artık, maksat eğlenmek olsun :D:D:grouphug:
  4. Skalp Ödemi Nedir?

Skalp Ödemi Nedir?

skalp ödemi neden olur,skalp ödemin nedenleri,skalp ödeminin tedavisi varmı,yeni doğan bebeğin kafasının şiş olması,yeni doğan bebeğin kafasında şekil bozukluğu,skalp ödemi hakkında bilgiler bebek doğar doğmaz veya doğumda birkaç gün sonra kafasında bir şişlik ve şekil bozukluğu olduğu izlenebilir. Bunun çeşitli nedenleri olabilmekle beraber en sık neden kaput suksadeneum ve sefal...

Sayfayı Paylaş