gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

ödenek yokmuş :))

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Tarih öğretmeni, öğrencilerden birini tahtaya kaldırmış ve sormuş: -Oğlum Kadeş Savaşını kim yaptı? -Vallahi billahi ben yapmadım hocam!.. Çocuğun bu cevabı üzerine, çok sinirlenen öğretmen dışarı çıkmış, koridorda gördüğü matematik öğretmenine dert yanmış:
    -Hoca hanım, bu öğrenciler beni çıldırtacak: "Kadeş Savaşını kim yaptı?" diye soruyorum, "Ben yapmadım!" diye yanıt veriyorlar, çıldıracağım...
    -Üzülmeyin hocam, ne de olsa çocuk bunlar; hem yaparlar, hem de "Ben yapmadım!" derler. Tarihçinin sinirleri iyice tepesine çıkmış ve soluğu okul müdürünün odasında almış:
    -Müdür Bey, bu nasıl bir okul? Ne öğrencisinde hayır var, ne de öğretmeninde. Öğrenciye "Kadeş savaşını kim yaptı?" diye soruyorum, "Ben yapmadım!" diyor, öğretmene durumu anlatıyorum, "Bunlar çocuktur; hem yaparlar, hem de yapmadım!" derler diyor, kafayı yiyeceğim.
    -Siz hiç kendinizi üzmeyin hocam. Şimdi bakanlığa bir yazı yazıp; Kadeş Savaşını kimin yaptığını sorarız. Tarih öğretmeni aldığı yanıt ile oracığa yığılıp kalmış ve müdürden bir hafta izin almış. Bir hafta sonra bakanlıktan gelen mektupta şöyle yazıyormuş:
    -Bu yıl ödenek olmadığı için Kadeş Savaşı yapılamayacaktır. Bilginize...

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    eee canıımmmm koskoca bakanlıkta mı yalan sölicek aaa yokmuş işte paraları kaldı seneye :p

puhahahahhaha

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hay Allahım sen ölme e mi Belencim.:)

Bir akıllı yok muymuş bu okulda yahu.Yazık bu tarih öğretmenine...

ödenek yokmuş :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenlere Hazırlık Ödeneği

Öğretmenlere Hazırlık Ödeneği

Bu sene öğretmenlere kırtasiye, kağıt, dosya, cd, vs vs bütün eğitim-öğretim yılını kapsayacak ihtiyaçları için 475 YTL hazırlık ödeneği verilecek. Kaynak: AA
  2. iş göremezlik ödeneğinin şartları

iş göremezlik ödeneğinin şartları

iş göremezlik ödeneği geçici iş göremezlik ödeneği şartları sürekli şartları alma Hastalanan sigortalılara verilen iş göremezlik ödeneğinin şartları ağırlaştırılmakta ve miktarı eskiye göre azaltılmakta mıdır? Kanunla, iş kazası ve meslek hastalığı hallerinde geçici iş göremezlik ödeneği alabilmek için hiç bir koşul öngörülmemektedir. 506 sayılı Kanunda, hastalık sigortasından...
  3. Kısa çalışma ödeneği artırılıyor

Kısa çalışma ödeneği artırılıyor

Kısa çalışma ödeneğinin miktar ve süresi yüzde 50 artırılıyor. Ekonomik krizi önlemeye ilişkin düzenlemeleri içeren kanun tasarısı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi. Buna göre, kısa çalışma ödeneğinin miktarı yüzde 50 oranında artırılacak ve yararlanma süresi de 3 aydan 6 aya çıkartılacak. Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısına göre, 2008 ve 2009 yıllarında...
  4. 2010 Emzirme Ödeneği Tutarı

2010 Emzirme Ödeneği Tutarı

emzirme ödeneği emzirme ödeneği 2010 kaç ay verilir kaç ay alınır alınıyor Arkadaşlar SGK 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun 16 ncı maddesinin üçüncü fıkrasında, “Analık sigortasından sigortalı kadına veya sigortalı olmayan karısının doğum yapması nedeniyle sigortalı erkeğe, bu Kanunun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) ve (b) bentleri kapsamındaki...
  5. Emzirme ödeneği aldınızmı?

Emzirme ödeneği aldınızmı?

emzirme ödeneği 2011 2011 emzirme ödeneği ssk süt parası Emzirme ödeneği nasıl nerden alınıyor? İşte size kısa kısa bilgiler.. Devlet, doğum yapan sigortalı veya sigortalının eşine süt parası veya birbaşka deyişle "emzirme ödeneği" adı altında yardım yapıyor, ancak bundan vatandaşların haberi yok. 5510 sayısı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu'nun 16'ncı...

Sayfayı Paylaş