gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ödevim atletizm kısa bilgi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Slmmm.Bedenci ödev verdi sanki yazmalı beden ödevimi olur :S Ama işte verdi, atletizm hakkında bilgi toplamam lazımm, yardım edermisinizzz :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Dünyanın en popüler branş sporlarından biri olan atletizm, aslında milat öncesi tarihlerde başlamıştır. Ancak bir spor olarak yer alması 19. yüzyılda mümkün olmuştur. Bunda Oxford ve Cembridge üniversiteleri önemli rol oynamışlardır. 1861’de Minciglane adıyla ilk atletizm kulübü kuruldu.
    Atletizm günümüzde Milletlerarası Amatör Atletizm Federasyonu (IAAF) tarafından düzenlenen kurallara göre bayanlarda l8, erkeklerde 23 branş üzerinden yapılır.

ödevim atletizm kısa bilgi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atletizm Hakkında Kısa Bilgi

Atletizm Hakkında Kısa Bilgi

atletizm hakkında bilgi atletizm kısa bilgi hakkında kısa ile ilgili bilgiler genel Atletizm Nedir? ATLETİZM, farklı aktivitelerden oluşan, geniş kapsamlı bir spor alanıdır. Çeşitli ve karmaşık özellikler taşır, faaliyetleri yıl boyu sürer. Küresel bir spor’dur. Kökleri insanlığın en eski dönemlerine dayanır, tüm kıtalarda yaygındır. İnsanlar Medeniyetlerin ilk çağlarından beri...
  2. ödevim var

ödevim var

ödevim var yardım edin daha çok bilgi verin hipnotize hakkında
  3. Öğretmen olcam da ana sınıfı öğretmenliği ile ilgili kısa bilgi var mı

Öğretmen olcam da ana sınıfı öğretmenliği ile ilgili kısa bilgi var mı

Kızlar bebekleri çocukları inanılmaz seviyorum ve ana sınıfı öğretmeni olmak istiyorum. Hangi okul neresi kaç puan ne yapmam gerekiyor bana kısa bir bilgi vermeniz mümkün mü teşekkür ediyorum.
  4. Kısa kısa 10 Kasım şiirleri lazım bana var mı sitenizde ?

Kısa kısa 10 Kasım şiirleri lazım bana var mı sitenizde ?

Bana kısa kısa 10 Kasım şiirleri lazım. Elimde birkaç tane var ama çeşit istiyorum. Sağolun şimdiden.
  5. Keman hakkında kısa bilgi var mı

Keman hakkında kısa bilgi var mı

Arkadaşlarım bana acil olarak Keman hakkında kısa bilgi lazım. Yani tarihçesi ilk ne zaman kimin tarafından yapılmıştır. İlk kim çalmıştır kemanı gibi kısa bilgiler gerekmekte. Birde bu çalgı nereye özgü bir çalgıdır.

Sayfayı Paylaş