gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ödevim kıskançlıkla ilgili atasözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Herkese yardım ediyorsunuz umarım bana da edersiniz :) Ödevim kıskançlıkla ilgili atasözler. Lütfen benim için buraya yazar mısınız teşekkür ederim şimdiden :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    -Gurur, kıskançlık ve hırs insanların kalplerini ateşleyen üç ateştir. Dante Alighieri
    -Güveler, elbiseleri nasıl kemirirse kıskançlık da insanı öyle kemirir. Saint Chryston

-Acınmaktansa kıskanılmak daha iyidir.

- Haset, ateş nasıl odunu yer yutarsa iyilikleri yer yutar, mahveder. Hadis-i Şerif

-Başkalarının iyi haline bakıp üzülme, senin haline de bakıp kıskanan çok kişi vardır. Russy Rubutin

-Biraz kıskançlık duyarsanız, yaşarken ölmenin ne demek olduğunu anlarsınız.Will Oursler

-Bütün kötü tutkuların en kirlisi kıskançlıktır.A. Strindberg

-Haset, başkasının balını kendi ağzına zehir etmektir. Cenap Şahabettin

ödevim kıskançlıkla ilgili atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenlerle ilgili sözler atasözleri

Öğretmenlerle ilgili sözler atasözleri

öğretmenlerle ilgili özlü sözler öğretmenle ilgili özlü sözler öğretmenle güzel öğretmenlerle atasözleri meleklerle atasözleri Öğretmenlerle ilgili özlü ve güzel sözleri atasözlerini sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar:) * Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum Hz Ali (ra) * Bir öğretmen ebediyete hükmeden insandır Tesirlerinin nerede biteceği asla bilinemez Henry Adams * Bir...
  2. Tatlı Dille İlgili Atasözleri

Tatlı Dille İlgili Atasözleri

tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır ile ilgili hikaye gelin kaynana ile ilgili atasözleri atasözleri hikayeler atasözleriyle hikayeler Tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkarırmış derler.Dilin kemiği yoktur istediğiniz şekilde tatlı yada acı bir hale getirebilirsiniz ama acı olmasın diyerek sizlere tatlı dille ilgili gözül sözleri ve atasözlerini sunuyorum. Baş dille tartılır. Kişilerin ne...
  3. rüya ile ilgili atasözleri

rüya ile ilgili atasözleri

Rüya ile ilgili atasözleri ve deyimler Rüya görmekle ilgili güzel sözler paylaşıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Meraklısı gelsin bu sözler bakılası ve söylenesi diyoruz :) * Korkulu rüya görmektense uyanık yatmak yeğdir. * Rüyasında bile görememek. * Rüya, gecenin akvaryumudur. (Victor Hugo) * Rüyada susuzların gözüne, dünyanın her yeri pınar görünür. (Sadi) * Biz uyuyunca rüyalar...
  4. Hoşgörü ile ilgili atasözleri

Hoşgörü ile ilgili atasözleri

Hoşgörüyle ilgili Atasözleri Ne kadar güzel şeydir hoşgörülü olmak. Dünyaca ünlü düşünürlerlerin hoşgörü ile alakalı söyledikleri sözler var. Tabiki örneğin bir Hazreti Mevlana'nın Hoşgörü Sözleri kadar iyi olmasada sonuçta hoşgörünün ne kadar da iyi birşey olduğundan bahsediliyor. - Hoşgörü, en iyi dindir. Victor Hugo - Bu çağın gereği ortak bir din değil, çeşitli dinlere bağlı insanlar...
  5. ödevim doğa ile ilgili şiirler melekler yardımmmm!!

ödevim doğa ile ilgili şiirler melekler yardımmmm!!

Ödevim var melekler ne olur bana yardımcı olun. Doğa ile ilgili şiirleriniz var mı forumda, yoksa da bulabilirmisiniz acaba ?

Sayfayı Paylaş