gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ödevim var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ödevim var yardım edin daha çok bilgi verin hipnotize hakkında

ödevim var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev Ödevleri

Ev Ödevleri

Eğitim-öğretimde pedagojik değeri sürekli tartışılan, sınırlanmak ve yasaklanmak istenen ama gene de anne-babalar ve öğretmenler tarafından vazgeçilemeyen bir başka metod da, ev ödevleri veya genel olarak ödevlerdir. Öğrencilerin bazen ev ödevleri (homework, Hausaufgaben) bazen de okul ödevleri (guided study in school, Schulaufgaben) vasıtasıyla ders dışı zamanlarda da çalıştırılmasına,...
  2. Ödev verme

Ödev verme

ödev verme oyunları Bir öğretim tekniği olarak ödev verme, çocukların belli konularda önceden bilgi sahibi olmalarını sağlayan veya belli konularda alıştırmalar yaparak bilgilerini pekiştirmeye yarayan ödevlerdir. Bu ödevlerde çoğu kez ders kitapları veya yardımcı kaynaklar kullanılır. Bazan da öğretmen kendi hazırladığı bazı malzemeleri tahtaya yazıp öğrencilere kopye ettirerek veya...
  3. Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

merhaba ben ödevim için güzel bir kurdele fiyonk yapmak istiyorum ama yapamıyorum bana yardım eder misiniz
  4. ödev

ödev

şeker nasıl üretilir
  5. ödevim atletizm kısa bilgi var mı

ödevim atletizm kısa bilgi var mı

Slmmm.Bedenci ödev verdi sanki yazmalı beden ödevimi olur :S Ama işte verdi, atletizm hakkında bilgi toplamam lazımm, yardım edermisinizzz :(

Sayfayı Paylaş